Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 maja 2018

Kolejna akcja krwiodawstwa. Zebrano ponad 11 litrów cennego leku

fot. powierzone

fot. powierzone

9 maja Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży # Pożarnej w Nakle nad Notecią zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa. Dzisiejsza zbiórka nakierowana była na pozyskanie jak największej ilości krwi i uzupełnienie jej zapasów.

Podczas dzisiejszej akcji krew oddało 25 osób, co przełożyło się na ponad 11 litrów krwi.

Dziękujemy tym, którzy poświęcili kilkanaście minut ze swojego dnia – Wasz czas może oznaczać wiele lat czyjegoś życia. Zachęcamy do udziału w podobnych akcjach również tych, których dziś z nami nie było.

Co minutę w Polsce potrzebny jest litr krwi, a życie pacjenta wymagającego transfuzji będzie zagrożone, jeśli w porę jej nie otrzyma. Nie wahajcie się więc – czyjeś życie zależy od Was.

materiał: mł. ogn. Katarzyna Krzoska Klub HDK PCK przy KP PSP w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usta - powiekszanie
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Oczyszczanie twarzy
Meble kuchenne
Odchudzanie
Meble kuchenne
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)