Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
09 maja 2018

Kolejna akcja krwiodawstwa. Zebrano ponad 11 litrów cennego leku

fot. powierzone

fot. powierzone

9 maja Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży # Pożarnej w Nakle nad Notecią zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa. Dzisiejsza zbiórka nakierowana była na pozyskanie jak największej ilości krwi i uzupełnienie jej zapasów.

Podczas dzisiejszej akcji krew oddało 25 osób, co przełożyło się na ponad 11 litrów krwi.

Dziękujemy tym, którzy poświęcili kilkanaście minut ze swojego dnia – Wasz czas może oznaczać wiele lat czyjegoś życia. Zachęcamy do udziału w podobnych akcjach również tych, których dziś z nami nie było.

Co minutę w Polsce potrzebny jest litr krwi, a życie pacjenta wymagającego transfuzji będzie zagrożone, jeśli w porę jej nie otrzyma. Nie wahajcie się więc – czyjeś życie zależy od Was.

materiał: mł. ogn. Katarzyna Krzoska Klub HDK PCK przy KP PSP w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Blacharstwo
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Makijaż ślubny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
SAJGONKI
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
29,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)