Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2018

Klasa Żaka zakończyła zmagania. Football Academy Mezar wicemistrzem!

Fot: Przemysław Wencka

Fot: Przemysław Wencka

Reprezentacja Football Academy Mezar Nakło rocznika 2009 zakończyła zmagania #w Klasie Żaka w Bydgoskim KPZPN. Zajmujemy II miejsce ustępując w ostatniej kolejce minimalnie tylko Budowlanemu KS Bydgoszcz!

Od września 2017 rozegraliśmy 48 spotkań, z czego 40 wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy, 4 przegraliśmy, strzelając 94 bramki, a tracąc 17.

Najlepsza czwórka Ligi w sezonie 2017/2018:
1. Budowlany KS Bydgoszcz - 29 pkt
2. Football Academy Mezar Nakło - 26 pkt
3. KS Gwiazda Bydgoszcz - 12 pkt
4. Unia Janikowo - 2 pkt

Nasze barwy reprezentowali w sezonie 2017/18: Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Bartek Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski, Antek Jopek, Seweryn Mikietyński, Michał Heftowicz, Hubert Sieja. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska. Gratulujemy naszym chłopcom i trenerowi i dziękujemy za wspaniały sezon.

W rozgrywkach w Klasie Żaka występuje jeszcze nasza reprezentacja z rocznika 2010, która gra w grupie z Czarnymi Nakło, Victorią Niemcz i drugą drużyną z Janikowa. Nasi chłopcy mimo tego, że są młodsi radzą sobie świetnie zajmując 2 miejsce w grupie 22 (grają o miejsca 37-40). W najbliższą niedzielę rozegrają ostatnią zaległą kolejkę w Żołędowie - trzymamy kciuki za naszych małych piłkarzy! W klasie Żaka w województwie występuje 111 drużyn w województwie kujawsko - pomorskim!

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 73 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)