Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2018

Klasa Żaka zakończyła zmagania. Football Academy Mezar wicemistrzem!

Fot: Przemysław Wencka

Fot: Przemysław Wencka

Reprezentacja Football Academy Mezar Nakło rocznika 2009 zakończyła zmagania #w Klasie Żaka w Bydgoskim KPZPN. Zajmujemy II miejsce ustępując w ostatniej kolejce minimalnie tylko Budowlanemu KS Bydgoszcz!

Od września 2017 rozegraliśmy 48 spotkań, z czego 40 wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy, 4 przegraliśmy, strzelając 94 bramki, a tracąc 17.

Najlepsza czwórka Ligi w sezonie 2017/2018:
1. Budowlany KS Bydgoszcz - 29 pkt
2. Football Academy Mezar Nakło - 26 pkt
3. KS Gwiazda Bydgoszcz - 12 pkt
4. Unia Janikowo - 2 pkt

Nasze barwy reprezentowali w sezonie 2017/18: Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Bartek Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski, Antek Jopek, Seweryn Mikietyński, Michał Heftowicz, Hubert Sieja. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska. Gratulujemy naszym chłopcom i trenerowi i dziękujemy za wspaniały sezon.

W rozgrywkach w Klasie Żaka występuje jeszcze nasza reprezentacja z rocznika 2010, która gra w grupie z Czarnymi Nakło, Victorią Niemcz i drugą drużyną z Janikowa. Nasi chłopcy mimo tego, że są młodsi radzą sobie świetnie zajmując 2 miejsce w grupie 22 (grają o miejsca 37-40). W najbliższą niedzielę rozegrają ostatnią zaległą kolejkę w Żołędowie - trzymamy kciuki za naszych małych piłkarzy! W klasie Żaka w województwie występuje 111 drużyn w województwie kujawsko - pomorskim!

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 71 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)