Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Klasa Orlika. Rozgrywki obfitowały w wyrównane spotkania

Klasa Orlika - w tych rozgrywkach mamy zgłoszone dwa zespoły - rocznik 2008 i rocznik 2009. # Wczoraj zagrali ci młodsi i mimo tego, spisali się bardzo dobrze.

W każdym spotkaniu walczyliśmy, rozgrywaliśmy całkiem akcje i mimo słabszych warunków fizycznych nasi zawodnicy nadrabiali sprytem i doświadczeniem jakie do tej pory zebrali.

FA Mezar Nakło 2009 - Kamionka Kamień Krajeński 2008 1-3
bramki: Jakub Kubiński

FA Mezar Nakło 2009 - Grom Więcbork 2008 2-2
bramki: Jakub Bochat, Jakub Kubiński

FA Mezar Nakło 2009 - Gryf Sicienko 2008 5-0
bramki: Franciszek Borowski, Jakub Kubiński, Oliwier Chabluk, Bartłomiej Maćkowiak, Hubert Stańczyk

Mecz z Kamionką był najbardziej wyrównanym spotkaniem w naszym wykonaniu. Pierwsi strzeliliśmy bramkę. Mając kilka sytuacji strzeleckich nie wykorzystaliśmy ich, za to zespół z Kamienia Krajeńśkiego wykorzystał bardzo dobrze swoje okazje. Bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy jednak w końcówce popełniliśmy małe błędy w grze obronnej, które nasi rywale zamienili na bramki.

W meczu z Gromem zaczęliśmy od głupiej straty bramki. Później przejęliśmy inicjatywę i coraz śmielej atakując strzeliliśmy dwie bramki wychodząc na prowadzenie. Nie oddaliśmy go prawie do końca spotkania. W ostatniej akcji meczu nie upilnowaliśmy zawodnika z Więcborka, który strzałem z za pola karnego zdobył wyrównanie.
W meczu z Gromem całe spotkanie było pod naszą kontrolą. Nasz bramkarz był praktycznie bezrobotny.

Tabela:
1. Kamionka Kamień Kraj. 9 pkt bramki 13-1 2. FA Mezar Nakło 4 pkt bramki 8-5 3. Grom Więcbork 4 pkt bramki 8-8 4. Gryf Sicienko 0 pkt bramki 1-16

Zagraliśmy w składzie: Nikodem Łęga, Kuba Kubiński, Kuba Wencka, Kuba Bochat, Franek Borowski, Oskar Maćkowiak, Bartek Maćkowiak, Hubert Stańczyk, Oliwier Chabluk, Wiktoria Wencka, Zuzia Kaczyńska.

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)