Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Klapa przyczepki samochodowej czeka na właściciela w siedzibie SM

Fot. Straż Miejska w Nakle

Fot. Straż Miejska w Nakle

W siedzibie Straży Miejskiej Nakło nad Notecią znajduje się tylna klapa przyczepki #samochodowej wykonana z blach ocynkowanej o wymiarach - szerokość 125 cm, wysokość 37,5 cm.

Klapa znaleziona została przez mieszkankę Nakła nad Notecią na ulicy Gen. Henryka Dąbrowskiego na wysokości posesji nr 35. Właściciela proszę o kontakt pod numerami 52 386 05 98 lub 986.

Materiał: st. insp. Marek Kurpik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)