O puchar dyrektora szkoły
Karty rozdawał Staszic

fot. DW
W poniedziałek, 15 kwietnia na terenie ZS Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, rozegrano turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły.
W zawodach udział wzięły uczennice szkół ponadgimnazjalnych z Lubaszcza, Samostrzela i Nakła: I LO oraz „Staszic”. Zawodniczki grały do dwóch wygranych setów do 20 punktów. Po wielu pełnych napięcia, emocjonujących akcjach główne trofeum wywalczyły gospodynie. Drużyny, które znalazły się na podium otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.
Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Wierzewska Aleksandra (c), Furgała Aleksandra, Marciniak Daria, Styba Kinga, Troczyńska Martyna, Zielińska Karolina, Kominiak Romana, Marciniak Katarzyna, Stałowska Alicja, Grzyb Agata.
Wyniki
ZS Lubaszcz - I LO (0:2)
ZS Samostrzel - ZSP Staszic (0:2)
ZS Lubaszcz - ZS Samostrzel (1:2)
I LO - ZSP Staszic (0:2)
ZS Lubaszcz - ZSP Staszic (0:2)
I LO - ZS Samostrzel (2:0)
Klasyfikacja końcowa:
1. ZS Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle
2. I LO im. B. Krzywoustego w Nakle
3. ZS Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Samostrzelu
4. ZS Ponadgimnazjalnych im. W. Łokietka w Lubaszczu
Galeria




































Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.
(czytaj więcej)Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.
(czytaj więcej)Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.
(czytaj więcej)3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!
(czytaj więcej)
Komentarze (19) Zgłoś naruszenie zasad
UCZENNICA, w dniu 15-04-2013 17:04:20 napisał:
odpowiedz
UCZENNICA, w dniu 15-04-2013 17:04:27 napisał:
odpowiedz
Ona, w dniu 15-04-2013 17:09:56 napisał:
odpowiedz
a, w dniu 15-04-2013 17:24:29 napisał:
odpowiedz
łooooo, w dniu 15-04-2013 18:10:03 napisał:
odpowiedz
TPS-iarki, w dniu 15-04-2013 18:25:13 napisał:
odpowiedz
czwartoklasitkaa, w dniu 15-04-2013 19:37:39 napisał:
odpowiedz
Obserwator, w dniu 15-04-2013 20:02:13 napisał:
odpowiedz
lemi, w dniu 15-04-2013 21:08:20 napisał:
odpowiedz
Nakielanin, w dniu 15-04-2013 22:27:16 napisał:
odpowiedz
Karol, w dniu 22-04-2013 12:27:20 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!