Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2013
O puchar dyrektora szkoły

Karty rozdawał Staszic

fot. DW

fot. DW

W poniedziałek, 15 kwietnia na terenie ZS Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, rozegrano turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły.

W zawodach udział wzięły uczennice szkół ponadgimnazjalnych z Lubaszcza, Samostrzela i Nakła: I LO oraz „Staszic”. Zawodniczki grały do dwóch wygranych setów do 20 punktów. Po wielu pełnych napięcia, emocjonujących akcjach główne trofeum wywalczyły gospodynie. Drużyny, które znalazły się na podium otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Wierzewska Aleksandra (c), Furgała Aleksandra, Marciniak Daria, Styba Kinga, Troczyńska Martyna, Zielińska Karolina, Kominiak Romana, Marciniak Katarzyna, Stałowska Alicja, Grzyb Agata.

Wyniki
ZS Lubaszcz - I LO (0:2)
ZS Samostrzel - ZSP Staszic (0:2)
ZS Lubaszcz - ZS Samostrzel (1:2)
I LO - ZSP Staszic  (0:2)
ZS Lubaszcz - ZSP Staszic (0:2)
I LO - ZS Samostrzel (2:0)

Klasyfikacja końcowa:
1. ZS Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle
2. I LO im. B. Krzywoustego w Nakle
3. ZS Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Samostrzelu
4. ZS Ponadgimnazjalnych im. W. Łokietka w Lubaszczu

Oceń artykuł: 465 166

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (19) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (14)

  UCZENNICA, w dniu 15-04-2013 17:04:20 napisał:

  STASZIC GÓRĄĄĄ !!!!!

  odpowiedz

  • 8 (14)

  UCZENNICA, w dniu 15-04-2013 17:04:27 napisał:

  STASZIC GÓRĄĄĄ !!!!!

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Ona, w dniu 15-04-2013 17:09:56 napisał:

  Gratulacje Staszic! :)

  odpowiedz

  • 4 (6)

  a, w dniu 15-04-2013 17:24:29 napisał:

  Troczyńska, a nie Traczyńska :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 11 (11)

  łooooo, w dniu 15-04-2013 18:10:03 napisał:

  Dziewczyny z Lubaszcza musiałby butami się wymieniać jak była zmiana :D

  odpowiedz

  • -8 (16)

  TPS-iarki, w dniu 15-04-2013 18:25:13 napisał:

  Takiej kultury, jaka jest w Staszicu to z lupą szukać ! Zazdrościmy bogatego słownictwa, w szczególności znajomości wszystkich wulgaryzmów, oraz rozpowszechniania go poprzez darcie się na pól hali. A hasła pod adresem uczennic Krzywoustego ? Poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pozdrawiamy serdecznie! (wcale nie jesteśmy uczennicami Krzywego ;))

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 8 (12)

  czwartoklasitkaa, w dniu 15-04-2013 19:37:39 napisał:

  Z kulturą do szlachty a nie.. TPS-siarki ... mhh jak by CI to wyjasnić wulgaryzm jest formą ekspresji, a dobrze użyty może podkreślić myśl tam, gdzie inne słowa zawodzą... także bierzcie i uczcie się z tego wszyscy! amen. hahaha xD

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Obserwator, w dniu 15-04-2013 20:02:13 napisał:

  A Lubaszcz nie dość, że inteligencją nie zachwyca, to jeszcze w sporcie nie mają sie czym pochwalić :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -3 (7)

  lemi, w dniu 15-04-2013 21:08:20 napisał:

  Najładniejsza nr 4 z krzywego! :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (7)

  Nakielanin, w dniu 15-04-2013 22:27:16 napisał:

  Czekam na turnieje w piłkę ręczną , niedługo hala sportowa w Staszicu będzie miała urodziny a o piłce ręcznej dziewcząt zapomniano,należy sięgnąć do długoletnich osiągnięć i tradycji szkoły.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Karol, w dniu 22-04-2013 12:27:20 napisał:

  Co wy, żyjecie w latach 90-tych, że nadal nazywacie nas TPSem? To jest Staszic, tu jest technikum informatyczne, liceum z zarządzaniem informacją i nie tylko. Trochę szacunku, to nie tylko zawodówka.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa magazynów
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)