Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

KS Górnik ponownie zawitał do Nakła. Rozegrano dwa mecze kontrolne

10 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią zawitał zespół z Wielkopolski, który w swoich #szeregach miał zawodników z rocznika 2003 -2004. W związku z tym rozegrano jednocześnie dwa mecze kontrolne.

Podopieczni p. Góralskiego grali na sztucznej nawierzchni, a juniorzy młodsi na boisku głównym. Ci pierwsi osiągnęli rezultat 5:4. Ich starsi koledzy zwyciężyli 1:0. Jak zawsze w takich spotkaniach ważniejsza jest jakość gry niż wynik, a przy tak dobrze grających drużynach jak Górnik Konin, tym bardziej. Zespól gości, mimo iż był młodszy, co należy podkreślić, był świetnie wyszkolony technicznie, dlatego cieszymy się z faktu, że odwiedzają Nas co roku, będąc niedaleko na obozie sportowym.  Dziękuję bardzo za przyjazd i zapraszamy za rok. Czarni w trakcie przygotowań do sezonu, wezmą udział w turnieju organizowanym przez Dąb Potulice, a w dniach 17-21.08 przygotowywać się będą na obozie piłkarskim.

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)