Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

KS Górnik ponownie zawitał do Nakła. Rozegrano dwa mecze kontrolne

10 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią zawitał zespół z Wielkopolski, który w swoich #szeregach miał zawodników z rocznika 2003 -2004. W związku z tym rozegrano jednocześnie dwa mecze kontrolne.

Podopieczni p. Góralskiego grali na sztucznej nawierzchni, a juniorzy młodsi na boisku głównym. Ci pierwsi osiągnęli rezultat 5:4. Ich starsi koledzy zwyciężyli 1:0. Jak zawsze w takich spotkaniach ważniejsza jest jakość gry niż wynik, a przy tak dobrze grających drużynach jak Górnik Konin, tym bardziej. Zespól gości, mimo iż był młodszy, co należy podkreślić, był świetnie wyszkolony technicznie, dlatego cieszymy się z faktu, że odwiedzają Nas co roku, będąc niedaleko na obozie sportowym.  Dziękuję bardzo za przyjazd i zapraszamy za rok. Czarni w trakcie przygotowań do sezonu, wezmą udział w turnieju organizowanym przez Dąb Potulice, a w dniach 17-21.08 przygotowywać się będą na obozie piłkarskim.

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)