Dziś mamy 19 października 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

KS Górnik ponownie zawitał do Nakła. Rozegrano dwa mecze kontrolne

10 sierpnia na stadionie w Nakle nad Notecią zawitał zespół z Wielkopolski, który w swoich #szeregach miał zawodników z rocznika 2003 -2004. W związku z tym rozegrano jednocześnie dwa mecze kontrolne.

Podopieczni p. Góralskiego grali na sztucznej nawierzchni, a juniorzy młodsi na boisku głównym. Ci pierwsi osiągnęli rezultat 5:4. Ich starsi koledzy zwyciężyli 1:0. Jak zawsze w takich spotkaniach ważniejsza jest jakość gry niż wynik, a przy tak dobrze grających drużynach jak Górnik Konin, tym bardziej. Zespól gości, mimo iż był młodszy, co należy podkreślić, był świetnie wyszkolony technicznie, dlatego cieszymy się z faktu, że odwiedzają Nas co roku, będąc niedaleko na obozie sportowym.  Dziękuję bardzo za przyjazd i zapraszamy za rok. Czarni w trakcie przygotowań do sezonu, wezmą udział w turnieju organizowanym przez Dąb Potulice, a w dniach 17-21.08 przygotowywać się będą na obozie piłkarskim.

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)