Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Junior Cup rocznik 2011. Zawodnicy nabierają pewności siebie

fot. www.sfjuniornaklo.pl

fot. www.sfjuniornaklo.pl

Ostatni turniej w ten weekend odbył się w niedzielę. Organizowany był dla zawodników z rocznika# 2011 i młodszych.

Był to kolejny turniej naszej drużyny z tego rocznika. Widać, że z meczu na mecz chłopacy nabierają pewności siebie, a takie nastawienie przenosi się na lepszą grę. W starciu z bardzo mocnymi drużynami dzielnie stawialiśmy czoła i emocje towarzyszyły każdemu spotkaniu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie. W ten weekend zobaczyliśmy ponad 200 zawodników, a w całym cyklu nasze miasto odwiedzi ich blisko 800. Jest to jeden z największych cykli turniejów piłki nożnej dla dzieci w naszym regionie. Razem tworzymy historię, a najlepszą nagrodą za tę twórczość jest uśmiech dziecka.

 Zespoły:

SF Junior Real

SF Junior Barcelona

SF Junior Juventus

Spójnia Białe Błota

Mustang Ostaszewo

 Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć.

 Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-GOL.com, Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.

 materiał: Łukasz Bzdawka

 Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)