Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2019

Jubileusz 100-lecia Szkoły w Olszewce

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza, Dyrektor, Rodzice i # Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Olszewce im. Józefa Blechacza mają zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów którzy ukończyli szkołę do 2009 roku włącznie na uroczyste obchody 100-lecia.

22 listopada będziemy świętować Jubileusz 100-lecia Szkoły w Olszewce. W związku z tym dyrektor szkoły wraz z komitetem organizacyjnym 100 – lecia zwracają się z prośbą do absolwentów o nadsyłanie wspomnień z czasu spędzonego w tej szkole. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, ewentualnie nazwiska z czasów szkolnych, klasy, wychowawcy oraz roku ukończenia szkoły.

Byłoby nam niezwykle miło, gdybyście zechcieli podzielić się z nami oraz z sympatykami naszej szkoły wiadomościami o sobie. Losy absolwentów są przecież wizytówką szkoły. Z przyjemnością opublikujemy na stronie internetowej szkoły informacje o Was, Waszych osiągnięciach i dziejach, jeśli tylko zechcecie przysłać do nas takie informacje. Niezwykle cenne byłyby także Wasze zdjęcia lub inne pamiątki związane z nauką w Szkole w Olszewce. Zwracamy się z gorącą prośbą o ich wypożyczenie. Można je dostarczyć osobiście, drogą pocztową lub poprzez kontakt mailowy nspolszewka@wp.pl. Wspomnienia np. w formie literackiej prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres szkoły.

Zachęcamy do włączenia w pomoc przy organizacji obchodów Jubileuszu. Jeśli macie Państwo kontakt z koleżanką, kolegą z lat szkolnych, to prosimy, podzielcie się powyższą informacją.

Informacje dostępne na plakacie i stronie internetowej szkoły: olszewka.cna.org.pl

Serdecznie zapraszamy!

materiał: A. Minda 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)