Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

22 października 2019

Jesienne spotkanie w WDK. Gier i zabaw w tym dniu nie brakowało

fot. A. Wełniak/WDK Ślesin

fot. A. Wełniak/WDK Ślesin

W piątek 18.10.2019 r. Wiejski Dom Kultury odwiedziły dzieci z # Przedszkola w Ślesinie.

Na spotkaniu, zorganizowanym wspólnie z biblioteką przedszkolaki dowiedziały się, że jesień to czas zbiorów pysznych owoców i warzyw w których jak wiadomo, znajduje się najwięcej witamin tak bardzo potrzebnych dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka.

Na początek przedszkolaki poznały „jesienny stragan”, pełen darów lata i jesieni, wspólnie rozpoznawały znajdujace się na nim owoce i warzywa.

Następnie brały udział w zabawach sportowych, tanecznych i plastycznych, kolorowanki owocowo-warzywne pięknie przyozdobiły salę WDK. Po tym spotkaniu z pewnością: „Każdy przedszkolak wie, jakie owoce jesienią się je...”

materiał: A. Wełniak/WDK Ślesin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)