Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

22 października 2019

Jesienne spotkanie w WDK. Gier i zabaw w tym dniu nie brakowało

fot. A. Wełniak/WDK Ślesin

fot. A. Wełniak/WDK Ślesin

W piątek 18.10.2019 r. Wiejski Dom Kultury odwiedziły dzieci z # Przedszkola w Ślesinie.

Na spotkaniu, zorganizowanym wspólnie z biblioteką przedszkolaki dowiedziały się, że jesień to czas zbiorów pysznych owoców i warzyw w których jak wiadomo, znajduje się najwięcej witamin tak bardzo potrzebnych dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka.

Na początek przedszkolaki poznały „jesienny stragan”, pełen darów lata i jesieni, wspólnie rozpoznawały znajdujace się na nim owoce i warzywa.

Następnie brały udział w zabawach sportowych, tanecznych i plastycznych, kolorowanki owocowo-warzywne pięknie przyozdobiły salę WDK. Po tym spotkaniu z pewnością: „Każdy przedszkolak wie, jakie owoce jesienią się je...”

materiał: A. Wełniak/WDK Ślesin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)