Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Jasełka w Kościele pw. Św. Wawrzyńca. Raz jeszcze cud betlejemskiej nocy

fot. pow

fot. pow

W niedzielę 3 lutego zgromadzeni w Kościele pod wezwaniem Św. Wawrzyńca parafianie, przeżywali# raz jeszcze cud betlejemskiej nocy.

Stało się to za sprawą dzieci z najstarszej grupy z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego, które w piękny, dziecięcy sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa. W pięknych strojach przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze. Było to dla nich ogromne przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie występowały przed tak liczną widownią. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Wspaniała gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat naszej świątyni sprawiły, że przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych mieszkańców naszego miasta, którzy nie szczędzili braw. Po zakończonej Mszy św. dzieci zostały obdarowane słodyczami. Mamy nadzieję, że występ przedszkolaków na długo pozostanie w pamięci dzieci, ich najbliższych oraz mieszkańców Naszego miasta.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 15 34

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)