Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Jasełka w Kościele pw. Św. Wawrzyńca. Raz jeszcze cud betlejemskiej nocy

fot. pow

fot. pow

W niedzielę 3 lutego zgromadzeni w Kościele pod wezwaniem Św. Wawrzyńca parafianie, przeżywali# raz jeszcze cud betlejemskiej nocy.

Stało się to za sprawą dzieci z najstarszej grupy z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego, które w piękny, dziecięcy sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa. W pięknych strojach przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze. Było to dla nich ogromne przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie występowały przed tak liczną widownią. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Wspaniała gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat naszej świątyni sprawiły, że przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych mieszkańców naszego miasta, którzy nie szczędzili braw. Po zakończonej Mszy św. dzieci zostały obdarowane słodyczami. Mamy nadzieję, że występ przedszkolaków na długo pozostanie w pamięci dzieci, ich najbliższych oraz mieszkańców Naszego miasta.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 15 34

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)