Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

17 października 2021

Internauta apeluje o naprawę. „Jeszcze chwilę i zostawimy tam zawieszenie”

fot. pow.

fot. pow.

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika#, który apeluje o naprawę drogi na nakielskich przejazdach kolejowych.

Jestem mieszkańcem Nakła i zapewne jak setki ludzi z tej miejscowości i jej okolic przemieszczam się samochodem. Niestety mam wątpliwą przyjemność przejazdu przez tory kolejowe których czasem nie da się ominąć. Jak to możliwe, że w miasteczku tej wielkości gdzie co chwilę powstaje coś nowego nie można zrobić tak krótkiego odcinka drogi jakim jest kawałek przejazdu .. mówię tu o przejeździ obok pks i przejeździe środkowym...nie chcę tu oskarżać władz miasta, radnych, pkp czy kogokolwiek bo nie wiem do kogo należy kwestia naprawy nawierzchni ale ludzie … jeszcze chwila i będzie trzeba tam przejeżdżać 2 km na godzinę bo inaczej zostawimy tam zawieszenie ... stąd uprzejma prośba do kogoś kto może mieć jakiś wpływ aby zainteresował się tematem. Jazda stała by się dużo przyjemniejsza, a przecież nie trzeba, aż tak wiele żeby to naprawić.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 22 58

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (31)

  tomek, w dniu 17-10-2021 18:07:32 napisał:

  Nie jest tak źle ,gorzej jest, jak wszystkie przejazdy zamknięte ,a człowiek się spieszy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (20)

  Pawel, w dniu 17-10-2021 19:21:39 napisał:

  Na ogół Nakło jest bardzo się skomunikowane dzisiaj miałem pewna sytuacje że przejezdni pytali mi sie o drogę na Łabiszyn gdyby nie ja to by zabłądzili więc radzę władzom miasta tym się zająć

  odpowiedz

  • 5 (21)

  szyna, w dniu 17-10-2021 19:29:55 napisał:

  Paweł....radzę wysadzić z czymś mądrzejszym. Twój postulat pachnie świeżą trawą z butów

  odpowiedz

  • -4 (22)

  Mieszkaniec, w dniu 17-10-2021 19:43:35 napisał:

  Oni zamiast inwestować pieniądze w drogi to wolą inwestować w gówna takie np jak rynek

  odpowiedz

  • -7 (31)

  Gucio, w dniu 17-10-2021 20:10:21 napisał:

  No to z innej beczki. Może czas się zabrać za smród z cukrowni. Zawsze można zmienić nazwę Nakło nad Notecią na Śmierdziolandia albo Śmierdzigród lub ewentualnie Gównocity

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (10)

  KS Tęcza, w dniu 17-10-2021 21:58:13 napisał:

  Nie ma w Nakle środkowego przejazdu bo są cztery także ciężko środkowe wyróżnić

  odpowiedz

  • -1 (11)

  zmit, w dniu 17-10-2021 22:12:12 napisał:

  całe to pkp to bym wyj...w kosmos

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Dziki dzik, w dniu 17-10-2021 23:16:47 napisał:

  Kwesta przejazdu przez torowiska to działka PKP, tam trzeba uderzyć. Powodzenia, przyda Ci się

  odpowiedz

  • 0 (8)

  genia, w dniu 18-10-2021 06:39:24 napisał:

  Wybierzcie nowego, młodszego Burmistrza i myślę, że będzie po temacie z wieloma problemami. Sławek jest może i fajny chłop, ale myśli jeszcze staroświecko!

  odpowiedz

  • 2 (6)

  niki, w dniu 18-10-2021 07:00:45 napisał:

  Środkowy przejazd nie dość, że dziurawy to jeszcze źle oznakowany. Nigdzie nie ma tak, aby jadący po przejeździe nie mieli pierwszeństwa przejazdu. Tam bardzo łatwo utknąć na przejeździe gdy będą zamykane zapory, gdyż przejazd jest szeroki i nikt jadący nie czeka aż będzie miał wolny przejazd i jedzie za drugim łamiąc przepisy. W/g nowego cennika mandatów, ma to kosztować 1500 zł. i 6 punktów karnych!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Winiary majonez 700 ml
6,99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)