Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
12 października 2017

Informatycy ze Staszica na Poznań Game Arena. Czekało na nich wiele atrakcji

fot. Magdalena Gapińska

fot. Magdalena Gapińska

Poznań Game Arena 2017 to już 12 edycja targów gier i rozrywki multimedialnej. Trzydniowe #święto graczy, a my pojechaliśmy w piątek 6 października, pierwszego dnia wystawy pełnego zabawy i emocji, organizowanego dla Bardzo Ważnych Osób - czyli nas:).

Tego dnia na uczniów ZSP Staszic czekały atrakcyjne oferty gier - także tych niezależnych wydawców. Oferty sprzętu, premiery, pokazy, konkursy, turnieje, konferencje, warsztaty, spotkania z gwiazdami świata gier i YouTube oraz ponad 1000 stanowisk do gry z najlepszej jakości sprzętem i najpopularniejszymi tytułami gier.

Na targach nasz kolega – Mikołaj Budnik z klasy IIe TI, razem z ekipą Escape from Tarkov Polska oraz firmą Galaktus prezentował grę Escape from Tarkov na stoiskach Lioncast, Bloody oraz Hyperbook. Jako wystawcy organizowali konkursy, w których do wygrania były kody do gry, każdy o wartości 380zł - rozdali ich łącznie 45. Zgodnie z zasadami fair play zachęcali do zapoznania się ze sprzętem partnerów.

Każdy mógł spróbować swoich sił w grach oraz w konkursach. Zainteresowanie stosikami było ogromne, a panująca atmosfera niesamowita. To był zdecydowanie udany dzień, nawet opiekunom udzielił się targowy nastrój. O tym, jak świetna była zabawa niech świadczą zdjęcia.

Organizatorem wyjazdu była pani Anna Otrembska.

materiał: Magdalena Gapińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)