Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
12 października 2017

Informatycy ze Staszica na Poznań Game Arena. Czekało na nich wiele atrakcji

fot. Magdalena Gapińska

fot. Magdalena Gapińska

Poznań Game Arena 2017 to już 12 edycja targów gier i rozrywki multimedialnej. Trzydniowe #święto graczy, a my pojechaliśmy w piątek 6 października, pierwszego dnia wystawy pełnego zabawy i emocji, organizowanego dla Bardzo Ważnych Osób - czyli nas:).

Tego dnia na uczniów ZSP Staszic czekały atrakcyjne oferty gier - także tych niezależnych wydawców. Oferty sprzętu, premiery, pokazy, konkursy, turnieje, konferencje, warsztaty, spotkania z gwiazdami świata gier i YouTube oraz ponad 1000 stanowisk do gry z najlepszej jakości sprzętem i najpopularniejszymi tytułami gier.

Na targach nasz kolega – Mikołaj Budnik z klasy IIe TI, razem z ekipą Escape from Tarkov Polska oraz firmą Galaktus prezentował grę Escape from Tarkov na stoiskach Lioncast, Bloody oraz Hyperbook. Jako wystawcy organizowali konkursy, w których do wygrania były kody do gry, każdy o wartości 380zł - rozdali ich łącznie 45. Zgodnie z zasadami fair play zachęcali do zapoznania się ze sprzętem partnerów.

Każdy mógł spróbować swoich sił w grach oraz w konkursach. Zainteresowanie stosikami było ogromne, a panująca atmosfera niesamowita. To był zdecydowanie udany dzień, nawet opiekunom udzielił się targowy nastrój. O tym, jak świetna była zabawa niech świadczą zdjęcia.

Organizatorem wyjazdu była pani Anna Otrembska.

materiał: Magdalena Gapińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)