Dziś mamy 2 czerwca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

09 października 2019

Inauguracja roku UTW. Uroczystość uświetnił chór Soli Deo

fot. MM

fot. MM

8 października w Nakielskim Ośrodku Kultury studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli kolejny rok akademicki. Uroczysta inauguracja była doskonałą okazją do wręczenia legitymacji trzem nowym studentom.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego oraz występu chóry Soli Deo pod kierunkiem Michała Gacki. Następnie głos zabierali goście – protektor ds. kształcenia i spraw studenckich z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy Marcin Drechny oraz Dyrektor NOK-u oraz kierownik rady programowej UTW Michał Dubkowski.

W inauguracji roku akademickiego 2019/2020 wzięło udział blisko 90 osób, a wśród nich znajdowało się trzech nowych studentów UTW – Mirosława Lewandowska, Teresa Kaniewska i Konstanty Dera. Otrzymali oni z rąk  Michała Dubkowskiego specjalne legitymacje. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na pierwszy wykład pt. „Od homonizacji do globalizacji. Jak współcześni pedagodzy myślą o edukacji”, który poprowadził prof. Roman Leppert.

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Narożniki
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Zabiegi dla panów
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)