Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Sprawdź wyniki

fot/ Mariusz Tamas

fot/ Mariusz Tamas

Młodzicy SF Junior Nakło rocznika 2007/2008 w miniony weekend wzięli udział w #pierwszym Turnieju w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej!

Rok temu nasza drużyna z rocznika 2008 zajęła drugie miejsce w całych rozgrywkach. Był to bardzo wesoły moment w naszej krótkiej historii. W tym roku rozgrywki organizowane są dla przedziału 2007/2008, więc zmuszeni byliśmy wymieszać delikatnie skład. Nie ulega jednak wątpliwości, że będziemy starać się zagrać w turnieju finałowym. Jeśli się nie uda, to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrać można, ale po walce.

Pierwszy turniej to bardzo dobra gra po naszej stronie, ale nie wszystkie wyniki odzwierciedliła nasza postawa. Tego dnia przegrywamy z Gryfem Sicienko i w tym meczu rywale po prostu byli lepsi i gratulujemy im zwycięstwa. Remisujemy z Dębem Potulice, ale w tym meczu niewykorzystane sytuacje się zemściły to możemy na pewno powiedzieć. Dobry mecz gramy z dziewczynami z UKS Tęcza Bydgoszcz i udaje nam się wygrać w bardzo dobrym stylu!

SF Junior - Tęcza Bydgoszcz 2:1
SF Junior - Gryf Sicienko 1:4
SF Junior - Dąb Potulice 1:1

Skład: Tomasz Ksobiech, Szymon Małkowski, Filip Nowak, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Adam Tylewicz, Norbert Polcyn, Jakub Falender, Ebi Mroczkowski, Igor Gniot. Trener Patryk Gruda

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej zagrała również nasza drużyna Żaków. Był to pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek. Chłopacy z jedną koleżanką w składzie zagrali świetne zawody.

Pierwszy mecz gramy z dziewczynami z Tęczy Bydgoszcz i przegrywamy 3:2, ale sam mecz to świetne widowisko. Były super akcje, emocje do końca. W kolejnych meczach odnosimy pewne zwycięstwa po bardzo dobrej grze!!

SF Junior – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:3
SF Junior – Sportis Academy Łochowo 5:0
SF Junior – LZS Dąb Potulice 12:0

Skład: Antek Zygmunt, Kacper Pyra, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Mikołaj Sobierajski, Nikodem Jopek, Oliwier Dębecki, Adam Bednarek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)