Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Sprawdź wyniki

fot/ Mariusz Tamas

fot/ Mariusz Tamas

Młodzicy SF Junior Nakło rocznika 2007/2008 w miniony weekend wzięli udział w #pierwszym Turnieju w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej!

Rok temu nasza drużyna z rocznika 2008 zajęła drugie miejsce w całych rozgrywkach. Był to bardzo wesoły moment w naszej krótkiej historii. W tym roku rozgrywki organizowane są dla przedziału 2007/2008, więc zmuszeni byliśmy wymieszać delikatnie skład. Nie ulega jednak wątpliwości, że będziemy starać się zagrać w turnieju finałowym. Jeśli się nie uda, to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrać można, ale po walce.

Pierwszy turniej to bardzo dobra gra po naszej stronie, ale nie wszystkie wyniki odzwierciedliła nasza postawa. Tego dnia przegrywamy z Gryfem Sicienko i w tym meczu rywale po prostu byli lepsi i gratulujemy im zwycięstwa. Remisujemy z Dębem Potulice, ale w tym meczu niewykorzystane sytuacje się zemściły to możemy na pewno powiedzieć. Dobry mecz gramy z dziewczynami z UKS Tęcza Bydgoszcz i udaje nam się wygrać w bardzo dobrym stylu!

SF Junior - Tęcza Bydgoszcz 2:1
SF Junior - Gryf Sicienko 1:4
SF Junior - Dąb Potulice 1:1

Skład: Tomasz Ksobiech, Szymon Małkowski, Filip Nowak, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Adam Tylewicz, Norbert Polcyn, Jakub Falender, Ebi Mroczkowski, Igor Gniot. Trener Patryk Gruda

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej zagrała również nasza drużyna Żaków. Był to pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek. Chłopacy z jedną koleżanką w składzie zagrali świetne zawody.

Pierwszy mecz gramy z dziewczynami z Tęczy Bydgoszcz i przegrywamy 3:2, ale sam mecz to świetne widowisko. Były super akcje, emocje do końca. W kolejnych meczach odnosimy pewne zwycięstwa po bardzo dobrej grze!!

SF Junior – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:3
SF Junior – Sportis Academy Łochowo 5:0
SF Junior – LZS Dąb Potulice 12:0

Skład: Antek Zygmunt, Kacper Pyra, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Mikołaj Sobierajski, Nikodem Jopek, Oliwier Dębecki, Adam Bednarek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)