Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Sprawdź wyniki

fot/ Mariusz Tamas

fot/ Mariusz Tamas

Młodzicy SF Junior Nakło rocznika 2007/2008 w miniony weekend wzięli udział w #pierwszym Turnieju w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej!

Rok temu nasza drużyna z rocznika 2008 zajęła drugie miejsce w całych rozgrywkach. Był to bardzo wesoły moment w naszej krótkiej historii. W tym roku rozgrywki organizowane są dla przedziału 2007/2008, więc zmuszeni byliśmy wymieszać delikatnie skład. Nie ulega jednak wątpliwości, że będziemy starać się zagrać w turnieju finałowym. Jeśli się nie uda, to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrać można, ale po walce.

Pierwszy turniej to bardzo dobra gra po naszej stronie, ale nie wszystkie wyniki odzwierciedliła nasza postawa. Tego dnia przegrywamy z Gryfem Sicienko i w tym meczu rywale po prostu byli lepsi i gratulujemy im zwycięstwa. Remisujemy z Dębem Potulice, ale w tym meczu niewykorzystane sytuacje się zemściły to możemy na pewno powiedzieć. Dobry mecz gramy z dziewczynami z UKS Tęcza Bydgoszcz i udaje nam się wygrać w bardzo dobrym stylu!

SF Junior - Tęcza Bydgoszcz 2:1
SF Junior - Gryf Sicienko 1:4
SF Junior - Dąb Potulice 1:1

Skład: Tomasz Ksobiech, Szymon Małkowski, Filip Nowak, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Adam Tylewicz, Norbert Polcyn, Jakub Falender, Ebi Mroczkowski, Igor Gniot. Trener Patryk Gruda

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej zagrała również nasza drużyna Żaków. Był to pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek. Chłopacy z jedną koleżanką w składzie zagrali świetne zawody.

Pierwszy mecz gramy z dziewczynami z Tęczy Bydgoszcz i przegrywamy 3:2, ale sam mecz to świetne widowisko. Były super akcje, emocje do końca. W kolejnych meczach odnosimy pewne zwycięstwa po bardzo dobrej grze!!

SF Junior – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:3
SF Junior – Sportis Academy Łochowo 5:0
SF Junior – LZS Dąb Potulice 12:0

Skład: Antek Zygmunt, Kacper Pyra, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Mikołaj Sobierajski, Nikodem Jopek, Oliwier Dębecki, Adam Bednarek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)