Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 października 2019

Igrzyska w „szczypiorniaka”. Dziewczęta z Paterka wygrywają

fot. SZS Nakło

fot. SZS Nakło

11 października w sali Zespołu Szkół w Paterku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło „Igrzyska Dzieci” w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły trzy Szkoły: Zespoły Szkolno – Przedszkolne w Ślesinie i nr 4 w Nakle oraz gospodarze Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku. Współorganizatorem zawodów byli nauczyciel wychowania fizycznego w Paterku. Mecze sędziował wieloletni trener i sędzia piłki ręcznej Pan Leon Cybulski. Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS – P w Paterku – ZS – P nr 4 w Nakle (6:2)
II mecz:
ZS – P w Paterku – ZS – P w Ślesinie (5:4)
III mecz:
ZS – P nr 4 w Nakle  – ZS – P w Ślesinie (6:2)

Końcowa kolejność:                    
1 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku,        
2 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku nr 4 w Nakle,    
3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku w Ślesinie.   

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Oliwia Malikowska, Marcelina Ciesielska, Iga Hyży, Zuzanna Izajasz, Anna Koniec, Julia Koźmińska, Weronika Krusik, Lena Kucharzewska, Julia Lipska, Julia Sadowska Julia Walczak, Anna Wielebska, Izabela Włodarczyk i Emila Zamroczyński, opiekunem zespołu jest pan Dariusz Karolczak. Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar a pozostałe drużyny dyplomy. Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Paterku będzie reprezentowały naszą gminę na zwodach powiatowych.

materiał: SZS NakłoOceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Oczyszczanie twarzy
Kalkulatory
od 6,90PLN
Zabiegi dla panów
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)