Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 października 2019

Igrzyska w „szczypiorniaka”. Dziewczęta z Paterka wygrywają

fot. SZS Nakło

fot. SZS Nakło

11 października w sali Zespołu Szkół w Paterku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło „Igrzyska Dzieci” w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły trzy Szkoły: Zespoły Szkolno – Przedszkolne w Ślesinie i nr 4 w Nakle oraz gospodarze Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku. Współorganizatorem zawodów byli nauczyciel wychowania fizycznego w Paterku. Mecze sędziował wieloletni trener i sędzia piłki ręcznej Pan Leon Cybulski. Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS – P w Paterku – ZS – P nr 4 w Nakle (6:2)
II mecz:
ZS – P w Paterku – ZS – P w Ślesinie (5:4)
III mecz:
ZS – P nr 4 w Nakle  – ZS – P w Ślesinie (6:2)

Końcowa kolejność:                    
1 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku,        
2 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku nr 4 w Nakle,    
3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku w Ślesinie.   

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Oliwia Malikowska, Marcelina Ciesielska, Iga Hyży, Zuzanna Izajasz, Anna Koniec, Julia Koźmińska, Weronika Krusik, Lena Kucharzewska, Julia Lipska, Julia Sadowska Julia Walczak, Anna Wielebska, Izabela Włodarczyk i Emila Zamroczyński, opiekunem zespołu jest pan Dariusz Karolczak. Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar a pozostałe drużyny dyplomy. Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Paterku będzie reprezentowały naszą gminę na zwodach powiatowych.

materiał: SZS NakłoOceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pieczątki Colop
Masaż leczniczy
Meble łazienkowe
Meble młodzieżowe i dziecięce
Meble kuchenne
Gimnastyka korekcyjna
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)