Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 stycznia 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zacięta rywalizacja młodych zawodników

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

Dnia 7.01.2019 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły się # Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 3 drużyny: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:

1. ZSP nr 3 w Nakle - ZSP nr 4 w Nakle 2:0 (25:5, 25:3)
2. ZSP nr 4 w Nakle - SP nr 2 w Nakle 2:0 (25:12, 25:12)
3. SP nr 2 w Nakle - ZSP nr 3 w Nakle 0:2 (4:25, 8:25) 

Chłopcy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle reprezentować będą naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 10.01.2019 r. w sali sportowej ZSP nr 3 w Nakle.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie:
Mateusz Grudziński, Mateusz Bruski, Filip Figura, Jakub Grochowski, Bartosz Jaruzal, Bartosz Kalinowski, Nicolas Marasz, Michał Nurczyński, Kacper Rosiński, Denis Sprenger, Jeremiasz Wika, Bartosz Zamorowski. Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Artur Sierzchuła.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle nad Notecią.

Zawody z ramienia ZOOR przeprowadził Jan Grabarski.

materiał: Anna Mrozek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)