Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizowały dziewczęta

fot. Jan Grabarski

fot. Jan Grabarski

Dnia 10.10.2019 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przdszkolnego w # Paterku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny, mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:
1. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Paterku 2:9
2. ZS-P w Paterku - ZS-P w Ślesinie 3:6
3. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 2:13
4. ZS-P w Paterku - SP nr 2 w Nakle 9:4
5. SP nr 2 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 1:8
6. ZS-P nr 4 w Nakle - SP nr 2 w Nakle 4:3

Końcowa kolejność:
I - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie
II - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Paterku
III - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Nakle
IV - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 18.10.2019 r. w Mycielewie.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Vanessa Czyżewska, Lena Latzka, Iga Radajewska, Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Jagoda Nowicka, Amelia Walerczyk, Klaudia Wełniak, Julia Woźna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon-Pantkowska. Zawody sędziował Leon Cybulski.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle, a z ramienia ZOOR zawody przeprowadził Jan Grabarski.

materiał: Jan Grabarski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)