Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 lutego 2019

Igraszki czarownicy Honoraty. Teatr uczy i bawi

fot. pow

fot. pow

W czwartek 14 lutego 2019 r. Pusztaki, Gagatki, Jeżyki, Tygryski i Pingwinki z Przedszkola Reksio # obejrzały spektakl pt. „Igraszki czarownicy Honoraty” w wykonaniu Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku.

W przedstawieniu poruszono między innymi kwestie dotyczące zdrowego odżywiania się,  stosowania  na co dzień zwrotów grzecznościowych oraz dbania o czystość środowiska.

Przygody głównych bohaterów przedstawione były w ciekawy sposób, interesowały i bawiły jednocześnie małych widzów.

materiał: B. Wajer, Przedszkole Reksio

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)