Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
11 października 2017

"Idźmy naprzód z nadzieją". Młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji XVII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku przyświecały słowa: "Idźmy naprzód z # nadzieją", młodzież z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ślesinie zaprezentowała piękny montaż słowno- muzyczny.

Dnia 8 października 2017 r., w zabytkowych wnętrzach ślesińskiego kościoła, mieszkańcy wsi mogli wysłuchać tekstów poetyckich i muzycznych brzmień, niosących nadzieję, wiarę w lepsze jutro, a także refleksji i wspomnień o Ojcu Świętym. Szczególnie na wielkie brawa zasługują najmłodsze dzieci, do których przecież Jan Paweł II zwracał się słowami: "Wy jesteście nadzieją świata!", a które tego dnia rzeczywiście rozjaśniły swą energią i entuzjazmem scenicznym dorosłych słuchaczy.

Opieką literacką i "sercową" montażu zajęły się panie: Dorota Krause oraz Joanna Małysz. Całości towarzyszył także pan Piotr Małysz, grający na gitarze.

Nauczycielki podziękowały wszystkim zebranym za obecność, wspólne rozmyślanie, dobrą atmosferę, a uczniom pogratulowały udanego i bardzo pozytywnego występu.

materiał: Joanna Małysz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)