Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
11 października 2017

"Idźmy naprzód z nadzieją". Młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji XVII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku przyświecały słowa: "Idźmy naprzód z # nadzieją", młodzież z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ślesinie zaprezentowała piękny montaż słowno- muzyczny.

Dnia 8 października 2017 r., w zabytkowych wnętrzach ślesińskiego kościoła, mieszkańcy wsi mogli wysłuchać tekstów poetyckich i muzycznych brzmień, niosących nadzieję, wiarę w lepsze jutro, a także refleksji i wspomnień o Ojcu Świętym. Szczególnie na wielkie brawa zasługują najmłodsze dzieci, do których przecież Jan Paweł II zwracał się słowami: "Wy jesteście nadzieją świata!", a które tego dnia rzeczywiście rozjaśniły swą energią i entuzjazmem scenicznym dorosłych słuchaczy.

Opieką literacką i "sercową" montażu zajęły się panie: Dorota Krause oraz Joanna Małysz. Całości towarzyszył także pan Piotr Małysz, grający na gitarze.

Nauczycielki podziękowały wszystkim zebranym za obecność, wspólne rozmyślanie, dobrą atmosferę, a uczniom pogratulowały udanego i bardzo pozytywnego występu.

materiał: Joanna Małysz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)