Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
11 października 2017

"Idźmy naprzód z nadzieją". Młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji XVII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku przyświecały słowa: "Idźmy naprzód z # nadzieją", młodzież z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ślesinie zaprezentowała piękny montaż słowno- muzyczny.

Dnia 8 października 2017 r., w zabytkowych wnętrzach ślesińskiego kościoła, mieszkańcy wsi mogli wysłuchać tekstów poetyckich i muzycznych brzmień, niosących nadzieję, wiarę w lepsze jutro, a także refleksji i wspomnień o Ojcu Świętym. Szczególnie na wielkie brawa zasługują najmłodsze dzieci, do których przecież Jan Paweł II zwracał się słowami: "Wy jesteście nadzieją świata!", a które tego dnia rzeczywiście rozjaśniły swą energią i entuzjazmem scenicznym dorosłych słuchaczy.

Opieką literacką i "sercową" montażu zajęły się panie: Dorota Krause oraz Joanna Małysz. Całości towarzyszył także pan Piotr Małysz, grający na gitarze.

Nauczycielki podziękowały wszystkim zebranym za obecność, wspólne rozmyślanie, dobrą atmosferę, a uczniom pogratulowały udanego i bardzo pozytywnego występu.

materiał: Joanna Małysz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)