Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
11 października 2017

"Idźmy naprzód z nadzieją". Młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji XVII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku przyświecały słowa: "Idźmy naprzód z # nadzieją", młodzież z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ślesinie zaprezentowała piękny montaż słowno- muzyczny.

Dnia 8 października 2017 r., w zabytkowych wnętrzach ślesińskiego kościoła, mieszkańcy wsi mogli wysłuchać tekstów poetyckich i muzycznych brzmień, niosących nadzieję, wiarę w lepsze jutro, a także refleksji i wspomnień o Ojcu Świętym. Szczególnie na wielkie brawa zasługują najmłodsze dzieci, do których przecież Jan Paweł II zwracał się słowami: "Wy jesteście nadzieją świata!", a które tego dnia rzeczywiście rozjaśniły swą energią i entuzjazmem scenicznym dorosłych słuchaczy.

Opieką literacką i "sercową" montażu zajęły się panie: Dorota Krause oraz Joanna Małysz. Całości towarzyszył także pan Piotr Małysz, grający na gitarze.

Nauczycielki podziękowały wszystkim zebranym za obecność, wspólne rozmyślanie, dobrą atmosferę, a uczniom pogratulowały udanego i bardzo pozytywnego występu.

materiał: Joanna Małysz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)