Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

II miejsce LZS Skra Paterek na turnieju charytatywnym

fot. Bartosz Malczewski

fot. Bartosz Malczewski

W minioną niedzielę zespół LZS Skra Paterek w składzie opartym na trenerach, #działaczach i zawodnikach wziął udział w charytatywnym turnieju organizowanym przez Krajnę Wyrzysk.

W rywalizacji wystartowało 7 zespołów, a rozgrywki toczono w systemie każdy z każdym. Zespół z Paterka zajął bardzo wysokie drugie miejsce. Zebrane pieniądze podczas całego turnieju przekazane zostały na rzecz jednej z mam, której syn gra w piłkę w lokalnym klubie. Pani Dagmara samotnie wychowuje dwójkę dzieci i na co dzień walczy z własnym zdrowiem i zdrowiem jednego z dzieci.

W turnieju udział wzięły drużyny: Krajna Wyrzysk Orlik, Krajna Wyrzysk Żak, Calcio I Wągrowiec, Old Boys Wągrowiec, Calcio II Wągrowiec, Krajna Wyrzysk Skrzat i Skra Paterek.

Materiał: Bartosz Malczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)