Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

II miejsce LZS Skra Paterek na turnieju charytatywnym

fot. Bartosz Malczewski

fot. Bartosz Malczewski

W minioną niedzielę zespół LZS Skra Paterek w składzie opartym na trenerach, #działaczach i zawodnikach wziął udział w charytatywnym turnieju organizowanym przez Krajnę Wyrzysk.

W rywalizacji wystartowało 7 zespołów, a rozgrywki toczono w systemie każdy z każdym. Zespół z Paterka zajął bardzo wysokie drugie miejsce. Zebrane pieniądze podczas całego turnieju przekazane zostały na rzecz jednej z mam, której syn gra w piłkę w lokalnym klubie. Pani Dagmara samotnie wychowuje dwójkę dzieci i na co dzień walczy z własnym zdrowiem i zdrowiem jednego z dzieci.

W turnieju udział wzięły drużyny: Krajna Wyrzysk Orlik, Krajna Wyrzysk Żak, Calcio I Wągrowiec, Old Boys Wągrowiec, Calcio II Wągrowiec, Krajna Wyrzysk Skrzat i Skra Paterek.

Materiał: Bartosz Malczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)