Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

07 listopada 2021

II Niepodległościowy Bieg Terenowy. Biegacze rywalizowali na dystansie 5 km

fot. BG

fot. BG

Trudne warunki atmosferyczne nie były problemem dla# 49 zawodników, którzy wzięli udział w II Niepodległościowym Biegu Terenowym w Paterku. Triumfator potrzebował niecałych 18 minut na pokonanie dystansu 5 km.

LZS Skra Paterek wraz z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Paterku i spółką Nakielski Sport zorganizowała II edycję Niepodległościowego Biegu Terenowego na dystansie 5 km. Warunki atmosferyczne były trudne, ale jak podkreślali uczestniczy, nie przeszkodziły w szybkim pokonaniu wyznaczonej trasy. Najszybszym zawodnikiem okazał się Maciej Łucyk, który pokonał pięciokilometrowy dystans w czasie 17 minut i 55 sekund. Kolejne dwa miejsca zajęli Gracjan Gruszka i  Jakub Filipiak, którzy do zwycięzcy stracili odpowiednio 8 i 31 sekund. Tuż za podium znalazł się reprezentant gospodarzy Dawid Koliński. W kategorii kobiet, najlepsza okazała się Zuzanna Latańska, która pokonała dystans biegu w czasie 20 minut i 56 sekund. Tuż za nią uplasowały się Anna Drożdż i Kamila Kubińska.

Wyniki rywalizacji:

Mężczyźni Open:

 1. Maciej Łucyk – 17:55 min.
 2. Gracjan Gruszka – 18:03 min.
 3. Jakub Filipiak – 18:26 min.

Kobiety Open:

 1. Zuzanna Latańska – 20:56 min.
 2. Anna Dróżdż – 24:41 min.
 3. Kamila Kubińska – 24:43 min.

Mężczyźni M16:

 1. Adrian Ciesielski – 26:34 min.

Kobiety K16:

 1. Dominika Białkowska – 33:35 min.

Mężczyźni M20:

 1. Bartosz Bolewski – 20:12 min.
 2. Maciej Kannenberg – 21:19 min.
 3. Bartłomiej Lewandowski – 21:20 min.

Kobiety K20:

 1. Julia Zbieranek – 37:20 min.

Mężczyźni M30:

 1. Dawid Koliński – 19:42 min.
 2. Mariusz Kryske – 21:06 min.
 3. Ivan Moskaliuk – 21:18 min.

Kobiety K30:

 1. Sylwia Chmara – 25:05 min.
 2. Monika Grobelna – 26:36 min.
 3. Paulina Winiecka – 27:31 min.

Mężczyźni M40:

 1. Robert Niemczyk – 22:09 min.
 2. Tomasz Białkowski – 22:22 min.
 3. Krystian Światowy – 24:45 min.

Kobiety K40:

 1. Joanna Baranowska – 25:00 min.
 2. Anna Ćwiklińska – 25:23 min.
 3. Małgorzata Drożdż – 25:58 min.

Mężczyźni M50:

 1. Antoni Paliga – 22:38 min.

Mężczyźni M60:

 1. Mirosław Gruda – 26:16 min.
 2. Marek Hejza – 27:09 min.

Po zakończeniu rywalizacji, najlepsi zawodnicy z rąk organizatorów otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  Kibic, w dniu 07-11-2021 17:44:09 napisał:

  Panie właścicielu prtalu dziś gratuluję opisania zawodów gratuluję

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Anonim, w dniu 08-11-2021 15:45:45 napisał:

  WSPANIAŁA IMPREZA,GRATULACJE DLA ORGANIZATORA, SKRY PATEREK.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)