Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2019

Gwiazdor wyskoczył z prezentu. Przedszkolaki były zachwycone

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

"Już na niebie gwiazdka lśni..." śpiewały dzisiaj (20 grudnia 2019 r.) dzieci z grupy "Niezapominajki" z przedszkola "Tęczowe Wzgórze".

Najmłodsze przedszkolaki wystąpiły dla swoich rodziców, Śpiewały, recytowały, tańczyły Był czas na życzenia. Rodziny składały je sobie wzajemnie, wprowadzając tym samym iście świąteczną atmosferę. Długo wyczekiwanym momentem była wizyta Gwiazdora. Ten pojawił się w dość nietypowy sposób, wyskakując z olbrzymiego prezentu. Był też czas na wspólne rozmowy i grupową integrację.

Rodzice, serdecznie dziękujemy za tak wysoką frekwencję, miłe słowa i pomysłowe upominki. Dziękujemy:-)

Materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)