Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Grand Prix 3 Basenów. Zawodnicy wrócili z workiem medali

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 18 maja 2019r. w Barcinie odbyły się zawody pn. Grand Prix 3 Basenów, w których # udział wzięły kluby pływackie z Mogilna, Barcina i Nakła.

Sobotnie wyścigi odbyły się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych, w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach 4 x 50m w stylu dowolnym.

Dobra postawa naszych 40 zawodników i przygotowanie do zawodów zaowocowało zdobyciem 43 medali. Zawodnicy UKS czwórka zdominowali sobotnie zawody, pokazując tym samym, iż są dobrze przygotowani. Tego dnia byliśmy świadkami wielu rekordów życiowych. Równie dobrze spisały się nasze sztafety mix zdobywając pierwsze miejsca w kategorii 2006 i młodsi oraz 2005 i starsi.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów rodziców, instruktorów i trenerów pływania.

Ostatnie stracie Grand Prix odbędzie się w Mogilnie. Do tego czasu Naszych podopiecznych czekają jeszcze bardzo trudne ale zarazem ważne sprawdziany. Przed Nami zawody w Bydgoszczy (rocznik 2009 - 2007), w Gorzowie (rocznik 2006) oraz Mistrzostwa Polski w Olsztynie (rocznik 2005).

Emocji nie zabraknie, gdyż kilku naszych zawodników będzie walczyło o najwyższe miejsca w klasyfikacji punktowej kategorii wiekowych. Na nich czekają ciekawe nagrody.

materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 3
Pliki do pobrania
KLASYFIKACJA-GP-BARCIN-18.05.2019r..xlsx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)