Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
12 maja 2017

Gminny konkurs przyrodniczy. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody

fot. pow.

fot. pow.

11 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr3 odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. "Co w # trawie piszczy?"  dla uczniów klas trzecich. 

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała.Współorganizatorami konkursu było Koło Łowieckie nr 114 "Żubr" w Nakle nad Notecią oraz Nadleśnictwo Szubin.

Głównymi celami tegorocznej edycji konkursu było propagowanie postaw proekologicznych, znajomość polskiej fauny i flory, rozwijanie umiejętności niezbędnych  do aktywnego współuczestnictwa w ochronie środowiska.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Oliwier Siadak ze Szkoły Podstawowej nr4 w Nakle,
II miejsce: Zofia Piergies ze Szkoły Podstawowej nr4 w Nakle,
III miejsce - Marlena Nelka ze Szkoły Podstawowej nr3 w Nakle.

Kolejne miejsca zajęli: Kinga Konkol ze Szkoły Podstawowej nr2, Maciej Danielak z ZSP nr3 w Nakle i Amelia Baran ze Szkoły Podstawowej nr2 w Nakle.    

Wszystkim uczestnikom bardzo gorąco i serdecznie gratulujemy takiej wiedzy i wyników.

Dzieci otrzymały  ciekawe nagrody książkowe, gry dydaktyczne, foldery, upominki o tematyce przyrodniczej.

 Dyplomy i nagrody wręczali  goście i członkowie komisji zarazem panowie:  Eugeniusz Gwóźdź - leśnik i myśliwy z Koła Łowieckiego „Żubr” oraz leśniczy pan Radosław Mazgaj z Nadleśnictwa Szubin.

‘’Posadźmy kwiatów tysiące,
posadźmy krzewy i drzewa.
Niech z nieba uśmiecha się słońce,
pozwólmy ptakom śpiewać’’

Organizatorkami konkursu były panie Bożena Redecka i Renata Lamprecht.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Baterie
od 0,90PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Krzesło młodzieżowe
Elewacje
Zabieg parafinowy
Budowa magazynów
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)