Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2018

Gminne spotkania konsultacyjne. Tematem będą zmiany LSR

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zwraca się z prośbą do mieszańców #Powiatu Nakielskiego o udział w Gminnych Spotkaniach Konsultacyjnych.

Dotyczą one zaopiniowania zmian proponowanych do dokumentu Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023, które wynikają z:
- dostosowania zapisów LSR do wytycznej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakresie monitoringu i ewaluacji - zmiany ROZDZIAŁU XI. Monitoring i ewaluacja, ZAŁĄCZNIKA nr 2. Procedury dokonywania ewaluacji i monitoringu oraz ZAŁĄCZNIKA nr 5. Plan komunikacji (zapisy w ostatnim wierszu w latach 2017-2022);
- zmiany zapisów dot. projektu współpracy międzynarodowej - z uwagi na wycofanie się LAG LAURA z Chorwacji z realizacji wspólnego projektu i poszukiwania nowego partnera zagranicznego przez LGD oraz skorygowanie zapisów dot. kwot.

Liczymy na Państwa konsultacyjne zaangażowanie.

Miejsca i terminy spotkań konsultacyjnych:

obszar gminy

Szubin

Kcynia

Mrocza

Sadki

Nakło nad Notecią

termin

09.08.2018 r. (czwartek)

miejsce

Szubiński Dom Kultury

ul. Kcyńska 13

89-200 Szubin

Urząd Gminy Kcynia,

sala sesyjna

ul. Rynek 24

Kcynia

Urząd Miasta i Gminy Mrocza,

sala sesyjna

Pl. 1 Maja 20

Mrocza

Urząd Gminy Sadki,

s.33

ul. Strażacka 11

Sadki

Biuro LGD

ul. Powstańców Wlkp. 6

Nakło nad Notecią

prowadzący

Monika Żydek – główny specjalista ds. projektów grantowych

Joanna Bałdyga -

specjalista ds. animacji i współpracy

Dorota Stanek – Dyrektor biura LGD

Barbara Jasińska – Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia

Dorota Stanek – Dyrektor biura LGD

czas trwania

od 14.00 do 15:00

od 16:00 do 17:00

UWAGA: Osoby zainteresowane konsultacjami mogą wziąć udział w spotkaniach w dogodnym dla siebie miejscu, bez względu na miejsce zamieszkania.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału: 52 524 64 34, 607 822 019 lub e-mail: biuro@rlks.naklo.pl.

materiał: Łukasz Piotrowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)