Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

03 września 2019

Gminne rozpoczęcie roku. Nie zabrakło występów artystycznych

fot. MM

fot. MM

2 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle zorganizowano gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.# Oprócz licznych przemówień zaproszonych gości, zaprezentować postanowili się także uczniowie szkoły.

Po wniesieniu sztandaru i odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrali zaproszeni goście, m.in. zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, przewodniczący rady miejskiej Paweł Wiśniewski oraz wizytator Ewa Jaskowska. Do uczniów zwrócił się również dyrektor szkoły Tomasz Rompalski, życząc uczniom powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Nie brakowało również występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali się chyba z każdej możliwej strony, począwszy od recytacji patriotycznych wierszy, aż po śpiew i taniec. Przed gośćmi wystąpiły nawet przedszkolaki, których występ wywołał wśród całej publiczności wiele pozytywnych emocji.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)