Dziś mamy 29 stycznia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

29 listopada 2021

Gminne mistrzostwa w piłce siatkowej. Najlepsze były dziewczęta z „Trójki”

fot. Maciej Łuczak

fot. Maciej Łuczak

W piątek 26 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno–#Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt (czwórki) w ramach rozgrywek „Igrzyska Dzieci”.

Zespoły składają się maksymalnie z dziesięciu zawodniczek. W pierwszym secie grają cztery osoby plus rezerwowa w drugim secie pozostałe cztery osoby plus rezerwowa. W przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta grają dowolne cztery osoby. Do rywalizacji przystąpiły dwie nakielskie podstawówki: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 oraz gospodarze Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3.

Wynik spotkania:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 2 : 0

Ostateczna kolejność:

I miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle,

II miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle

Zwycięski zespół zagrał w składzie:

Julia Aleksandrzak, Zofia Boińska, Kinga Borakiewicz, Oliwia Jasińska, Zofia Kowalska, Julia Panek, Oliwia Raut, Amelia Szczepaniak i Zofia Zielińska,

opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan: Artur Sierzchuła.

Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport w Nakle. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar a drużyna czwórki dyplom. Zespoły dziewcząt z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią będzie reprezentował naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 7 grudnia o godzinie 9.00 również w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

Materiał: Marcin Jankowski

Źródło: Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)