Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Głośne czytanie w "Tęczowym Wzgórzu". To okazja do poznania wielu bajek

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią wzięły udział w #Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. W piątek, 29 września 2017 r. znane i lubiane przez dzieci bajki przeczytali uczniowie z nakielskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. Uczniom towarzyszyła pani Julia Ziółkowska, nauczycielka języka polskiego.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania był kolejną okazją do przeczytania znanych i lubianych przez dzieci bajek. Wspomnieć należy, iż w przedszkolu, co roku kontynuowana jest akcja "Cała Polska czyta dzieciom", która w "Tęczowym Wzgórzu" odbywa się pod nazwą "Dorośli czytają dzieciom". W bieżącym roku znane i lubiane bajki i baśnie przeczytają dzieciom ich babcie i dziadkowie. 

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)