Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Głośne czytanie w "Tęczowym Wzgórzu". To okazja do poznania wielu bajek

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią wzięły udział w #Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. W piątek, 29 września 2017 r. znane i lubiane przez dzieci bajki przeczytali uczniowie z nakielskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. Uczniom towarzyszyła pani Julia Ziółkowska, nauczycielka języka polskiego.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania był kolejną okazją do przeczytania znanych i lubianych przez dzieci bajek. Wspomnieć należy, iż w przedszkolu, co roku kontynuowana jest akcja "Cała Polska czyta dzieciom", która w "Tęczowym Wzgórzu" odbywa się pod nazwą "Dorośli czytają dzieciom". W bieżącym roku znane i lubiane bajki i baśnie przeczytają dzieciom ich babcie i dziadkowie. 

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)