Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2019

Warsztaty teatralne i muzyczne. Dzieci zaprezentowały swoje talenty

fot. pow.

fot. pow.

28 października instruktorzy z Nakielskiego Ośrodka Kultury przeprowadzili warsztaty teatralne oraz muzyczne dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku.

Maluchy z klas I – III brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych, kulinarnych, muzycznych, teatralnych, które miały na celu odkrywanie talentów, rozwijanie nowych umiejętności, szukanie pomysłów na nudę. Na zakończenie warsztatów zatytułowanych „W czasie deszczu dzieci się nudzą” uczestnicy zaprezentowali swoje talenty. Spotkanie z muzyką zaowocowało wspólnym zagraniem dziecięcej piosenki „Kaczuszki”, mali aktorzy natomiast zaprezentowali wiersz Jana Brzechwa zatytułowany „Kwoka”."

Materiał: Romana Janka / Nakielski Ośrodek Kultury

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)