Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

06 listopada 2019

Warsztaty teatralne i muzyczne. Dzieci zaprezentowały swoje talenty

fot. pow.

fot. pow.

28 października instruktorzy z Nakielskiego Ośrodka Kultury przeprowadzili warsztaty teatralne oraz muzyczne dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku.

Maluchy z klas I – III brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych, kulinarnych, muzycznych, teatralnych, które miały na celu odkrywanie talentów, rozwijanie nowych umiejętności, szukanie pomysłów na nudę. Na zakończenie warsztatów zatytułowanych „W czasie deszczu dzieci się nudzą” uczestnicy zaprezentowali swoje talenty. Spotkanie z muzyką zaowocowało wspólnym zagraniem dziecięcej piosenki „Kaczuszki”, mali aktorzy natomiast zaprezentowali wiersz Jana Brzechwa zatytułowany „Kwoka”."

Materiał: Romana Janka / Nakielski Ośrodek Kultury

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)