Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Powieść Doroty Gąsiorowskiej na spotkaniu. DKK w Ślesinie

fot. pow.

fot. pow.

W jesienne popołudnie 5 listopada 2019 r. w bibliotece w Ślesinie spotkały się panie, aby podyskutować o książce Doroty Gąsiorowskiej pt „Karminowe serce”.

Dla niektórych czytelniczek było to pierwsze spotkanie z twórczością tej pisarki, ale stwierdziły, że z pewnością nie ostatnie. Powieść bardzo się podobała. Historia głównej bohaterki – Laury wzruszyła klubowiczki. Zaimponowała im dziewczyna, która w życiu przeżyła dużo złego i los jej nie oszczędzał. Jednak potrafiła zawalczyć o siebie i prowadzić normalne życie. Zdaniem czytelniczek to ciepła, wspaniała, magiczna i kobieca powieść idealna na jesienne wieczory.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 3 grudnia 2019 o godz. 15.30., a omawiana będzie książka Izabeli M. Krasińskiej pt „Najlepsza przyjaciółka”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Wioletta Sęk PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)