Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

07 listopada 2019

Powieść Doroty Gąsiorowskiej na spotkaniu. DKK w Ślesinie

fot. pow.

fot. pow.

W jesienne popołudnie 5 listopada 2019 r. w bibliotece w Ślesinie spotkały się panie, aby podyskutować o książce Doroty Gąsiorowskiej pt „Karminowe serce”.

Dla niektórych czytelniczek było to pierwsze spotkanie z twórczością tej pisarki, ale stwierdziły, że z pewnością nie ostatnie. Powieść bardzo się podobała. Historia głównej bohaterki – Laury wzruszyła klubowiczki. Zaimponowała im dziewczyna, która w życiu przeżyła dużo złego i los jej nie oszczędzał. Jednak potrafiła zawalczyć o siebie i prowadzić normalne życie. Zdaniem czytelniczek to ciepła, wspaniała, magiczna i kobieca powieść idealna na jesienne wieczory.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 3 grudnia 2019 o godz. 15.30., a omawiana będzie książka Izabeli M. Krasińskiej pt „Najlepsza przyjaciółka”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Wioletta Sęk PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)