Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2018

Emocje i niesamowita przygoda. FA Mezar na Mistrzostwach Polski

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

W ostatni weekend reprezentacja rocznika 2009 Footbal Academy Mezar Nakło udała się #na wielki finał Mistrzostw Polski do Opola. Pierwszego dnia wzięliśmy udział w ceremonii otwarcia zawodów, podczas których zaprezentowany zostali bohaterowie wszystkich reprezentacji.

W wielkim finale zagraliśmy 7 meczów. Przy ogromnym upale 105 minut grania z najlepszymi drużynami w kraju było dla naszych chłopców bardzo dużym wyzwaniem. W podsumowaniu turnieju możemy być dumni z naszych reprezentantów. Wygrywamy z Warszawą i Dąbrową Tarnowską, jednak pozostałe spotkania minimalnie przegrywamy. Graliśmy jak równy z równym, ale szczęście było po stronie innych. Najlepszą drużyną okazała się akademia Lecha Poznań FA. 

Ogromne emocje i niesamowita przygoda dla naszych małych piłkarzy, którzy dzielnie i godnie reprezentowali Nakło. Brawo.

materiał: Arek Jopek/ red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)