Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2018

Emocje i niesamowita przygoda. FA Mezar na Mistrzostwach Polski

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

W ostatni weekend reprezentacja rocznika 2009 Footbal Academy Mezar Nakło udała się #na wielki finał Mistrzostw Polski do Opola. Pierwszego dnia wzięliśmy udział w ceremonii otwarcia zawodów, podczas których zaprezentowany zostali bohaterowie wszystkich reprezentacji.

W wielkim finale zagraliśmy 7 meczów. Przy ogromnym upale 105 minut grania z najlepszymi drużynami w kraju było dla naszych chłopców bardzo dużym wyzwaniem. W podsumowaniu turnieju możemy być dumni z naszych reprezentantów. Wygrywamy z Warszawą i Dąbrową Tarnowską, jednak pozostałe spotkania minimalnie przegrywamy. Graliśmy jak równy z równym, ale szczęście było po stronie innych. Najlepszą drużyną okazała się akademia Lecha Poznań FA. 

Ogromne emocje i niesamowita przygoda dla naszych małych piłkarzy, którzy dzielnie i godnie reprezentowali Nakło. Brawo.

materiał: Arek Jopek/ red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)