Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

24 maja 2017

Derbowa wiosna dla Dębu. Potuliczanie pokonali lokalnych rywali

Zespoły Dębu Potulice w rundzie wiosennej rozgrywek ligowych wygrały wszystkie spotkania #derbowe z lokalnymi rywalami.

Po zwycięstwie młodzików Dąb 4Sprint Potulice ze Skrą Paterek 5:2 oraz po zwycięstwie trampkarzy Dąb AM Logistics Potulice z Czarnymi Nakło 2:0, tym razem młodzicy pokonali Czarnych Nakło 6:2. Zaznaczyć trzeba, iż wszystkie mecze zespoły Dębu rozgrywały na wyjeździe.

Wtorkowy mecz w kategorii młodzik rozegrany w Nakle pomiędzy Czarnymi a Dąb 4Sprint Potulice zgromadził liczną publiczność. Kibice obu ekip żywiołowo reagowali na poczynania zawodników na boisku.

Od początku sytuację na boisku kontrolował zespół z Potulic, jednak w pierwszej połowie tylko raz udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Na minutę przed końcem pierwszej części spotkania do siatki Czarnych trafił Igor Jeziorski.

Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza. Atakował zespół Dębu, a zawodnicy Czarnych groźnie kontratakowali. Na gole Kacpra Borowickiego i Igora Jeziorskiego od razu golami odpowiadali gospodarze. Końcówka meczu to już znacznie skuteczniejsza gra gości. Kolejne dwa trafienia zaliczył Igor Jeziorski, jedno Mateusz Muzalewski i ostatecznie zespół Dąb 4Sprint Potulice zwycięża w tym pojedynku 6:2.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.