Dziś mamy 27 października 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2020

Fixly - aplikacja ze zleceniami dla kierowców

Ważnym czynnikiem rozwoju branży transportowej w najbliższych latach jest# dalszy postęp w zakresie digitalizacji i zamawiania usług online. Coraz więcej przewozów będzie zlecanych przez Internet, co jest szansą dla kierowców, szukających wolnych ładunków do przewiezienia. Jednym z miejsc, gdzie można je znaleźć jest Fixly.pl.

Według danych zawartych w zeszłorocznym raporcie “Transport przyszłości” opracowanym przez firmę PwC, do 2022 r. wzrośnie wolumen transportu drogowego o ok. 23% pod względem tonażu ładunków. Analitycy przewidują jednocześnie, że na rynku pracy brakować będzie nawet 200 tysięcy kierowców. 

Transport, jako rozwijający się sektor gospodarki w Polsce czeka w zbliżającym się czasie sporo wyzwań. Jednym z faktorów, które wg raportu PwC będą w najbliższych latach kształtować obraz branży jest digitalizacja, obejmująca m.in. optymalizację sieci transportowej, wykorzystanie sztucznej inteligencji, technologii blockchain czy rozwoju platform do zamawiania usług online. Te ostatnie stają się coraz popularniejsze wśród firm, szukających przewoźnika, jak i pośród samych kierowców. 

Zamawianie przejazdów online z perspektywy usługobiorcy jest wygodniejsze i skuteczniejsze, bo pozwala dotrzeć jednorazowo do dużej grupy usługodawców. Kierowcy z kolei mogą dopasowywać zlecenia do swoich grafików i efektywniej zarządzać pracą. W Internecie funkcjonują już giełdy transportowe oraz inne serwisów ułatwiających znalezienie zlecenia w branży. Jednym z takich rozwiązań jest Fixly. 

Na Fixly kierowcy mogą przeglądać dostępne zlecenia transportowe, a na podstawie szczegółowych informacji dotyczących terminu czy rodzaju ładunku podejmować decyzję, czy chcą zgłosić chęć realizacji usługi. Dużą zaletą platformy jest to, że można z niej korzystać na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu kierowcy mogą szybko przejrzeć dostępne zapytania i sprawdzić, czy jest coś interesującego dla nich. Wystarczy poświęcić na to kilka minut podczas postoju. To zasadniczy element, który odróżnia Fixly od serwisów ogłoszeniowych. Aplikacja działa na telefonach i tabletach z system Android oraz iOS. Można pobrać ją bezpłatnie ze oficjalnych sklepów na obu platformach.

Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak działa Fixly. 

Na jedno zapytanie odpowiedzieć może do pięciu wykonawców, spośród których użytkownik wybiera tego, komu powierzy realizację. Wszelkie szczegóły obie strony ustalają samodzielnie, korzystając z wbudowanego czata bądź telefonicznie czy mailowo. Na Fixly funkcjonuje system rekomendacji, dzięki któremu kierowcy mogą zdobywać opinie od klientów za realizację zlecenia, budując swoją wiarygodność i wizerunek sprawdzonego partnera. 

Obecnie zainteresowanie usługami transportowymi wzrasta. Od rozpoczęcia stopniowego odmrażania gospodarki przez rząd liczba zapytań w kategorii Transport na Fixly znacząco wzrosła. To tylko pokazuje, jak nowoczesne rozwiązania zdobywają kolejny rynek i są przyszłością, jeśli chodzi o źródło zleceń dla kierowców.

 

Materiał Partnera- Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)