Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

20 lipca 2020

Fixly - aplikacja ze zleceniami dla kierowców

Ważnym czynnikiem rozwoju branży transportowej w najbliższych latach jest# dalszy postęp w zakresie digitalizacji i zamawiania usług online. Coraz więcej przewozów będzie zlecanych przez Internet, co jest szansą dla kierowców, szukających wolnych ładunków do przewiezienia. Jednym z miejsc, gdzie można je znaleźć jest Fixly.pl.

Według danych zawartych w zeszłorocznym raporcie “Transport przyszłości” opracowanym przez firmę PwC, do 2022 r. wzrośnie wolumen transportu drogowego o ok. 23% pod względem tonażu ładunków. Analitycy przewidują jednocześnie, że na rynku pracy brakować będzie nawet 200 tysięcy kierowców. 

Transport, jako rozwijający się sektor gospodarki w Polsce czeka w zbliżającym się czasie sporo wyzwań. Jednym z faktorów, które wg raportu PwC będą w najbliższych latach kształtować obraz branży jest digitalizacja, obejmująca m.in. optymalizację sieci transportowej, wykorzystanie sztucznej inteligencji, technologii blockchain czy rozwoju platform do zamawiania usług online. Te ostatnie stają się coraz popularniejsze wśród firm, szukających przewoźnika, jak i pośród samych kierowców. 

Zamawianie przejazdów online z perspektywy usługobiorcy jest wygodniejsze i skuteczniejsze, bo pozwala dotrzeć jednorazowo do dużej grupy usługodawców. Kierowcy z kolei mogą dopasowywać zlecenia do swoich grafików i efektywniej zarządzać pracą. W Internecie funkcjonują już giełdy transportowe oraz inne serwisów ułatwiających znalezienie zlecenia w branży. Jednym z takich rozwiązań jest Fixly. 

Na Fixly kierowcy mogą przeglądać dostępne zlecenia transportowe, a na podstawie szczegółowych informacji dotyczących terminu czy rodzaju ładunku podejmować decyzję, czy chcą zgłosić chęć realizacji usługi. Dużą zaletą platformy jest to, że można z niej korzystać na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu kierowcy mogą szybko przejrzeć dostępne zapytania i sprawdzić, czy jest coś interesującego dla nich. Wystarczy poświęcić na to kilka minut podczas postoju. To zasadniczy element, który odróżnia Fixly od serwisów ogłoszeniowych. Aplikacja działa na telefonach i tabletach z system Android oraz iOS. Można pobrać ją bezpłatnie ze oficjalnych sklepów na obu platformach.

Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak działa Fixly. 

Na jedno zapytanie odpowiedzieć może do pięciu wykonawców, spośród których użytkownik wybiera tego, komu powierzy realizację. Wszelkie szczegóły obie strony ustalają samodzielnie, korzystając z wbudowanego czata bądź telefonicznie czy mailowo. Na Fixly funkcjonuje system rekomendacji, dzięki któremu kierowcy mogą zdobywać opinie od klientów za realizację zlecenia, budując swoją wiarygodność i wizerunek sprawdzonego partnera. 

Obecnie zainteresowanie usługami transportowymi wzrasta. Od rozpoczęcia stopniowego odmrażania gospodarki przez rząd liczba zapytań w kategorii Transport na Fixly znacząco wzrosła. To tylko pokazuje, jak nowoczesne rozwiązania zdobywają kolejny rynek i są przyszłością, jeśli chodzi o źródło zleceń dla kierowców.

 

Materiał Partnera- Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)