Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Filharmonia Pomysłów z wizytą w przedszkolu. Muzyczna historia Miasteczka Symfonia

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 30 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego po raz pierwszy miały # okazję gościć w swoim przedszkolu muzycznych aktorów z grupy Filharmonia pomysłów.

Nasze przedszkole zamieniło się na chwilę w muzyczną kamienicę, w której spotkać można było m.in. wesołego Kota oraz Ministra Szarpidruta, który wyczarowywał przeróżne instrumenty, a dzieci rozpoznawały je i utrwalały ich nazwy.

Muzycy z Filharmonii zaprosili dzieci do wspólnej zabawy podczas której mogli poznać nowe instrumenty trąbkę, puzon i tubę. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły. Dziękujemy!

materiał: mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)