Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Filharmonia Pomysłów z wizytą w przedszkolu. Muzyczna historia Miasteczka Symfonia

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 30 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego po raz pierwszy miały # okazję gościć w swoim przedszkolu muzycznych aktorów z grupy Filharmonia pomysłów.

Nasze przedszkole zamieniło się na chwilę w muzyczną kamienicę, w której spotkać można było m.in. wesołego Kota oraz Ministra Szarpidruta, który wyczarowywał przeróżne instrumenty, a dzieci rozpoznawały je i utrwalały ich nazwy.

Muzycy z Filharmonii zaprosili dzieci do wspólnej zabawy podczas której mogli poznać nowe instrumenty trąbkę, puzon i tubę. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły. Dziękujemy!

materiał: mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)