Dziś mamy 29 marca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

22 lutego 2020

Filharmonia Pomysłów w nakielskim Słoneczku. Występ nagrodzono brawami

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Dnia 21 lutego dzieci z nakielskiego Słoneczka gościły w przedszkolu Filharmonię #Pomysłów z koncertem pt. „Galeria Ustrojstw Muzycznych”.

Aktorzy przenieśli przedszkolaków w świat muzyki elektrycznej, towarzyszył im w tym muzyczny wynalazek – „Maszyna Muzolina”. Wynalazek ten wynalazł Muzotronik, który poszukiwał tylko nowoczesnych dźwięków. Dzieci podczas koncertu zwiedziły fabrykę współczesnych dźwięków i posłuchały dźwięków gitary. Z wielkim zainteresowaniem obserwowały, co dzieje się na scenie, przyglądały się nieznanej maszynie i nagrodziły występ gromkimi brawami.

Materiał: A. Mróz Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)