Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 lipca 2018

Festyn z okazji rozpoczęcia wakacji. Zabawa była wyśmienita

fot. pow.

fot. pow.

29 czerwca Samorząd Mieszkańców nr 8, jak co roku zorganizował wspaniały festyn dla dzieci, #którym rozpoczęto długo oczekiwany czas wakacji.

Impreza zgromadziła na placu zabaw przy ulicy Chopina zarówno małych, jak i dużych mieszkańców. Zabawa była wyśmienita, a atrakcji mnóstwo. Wszystkie konkursy, zabawy i całość imprezy poprowadziła pani animator z Grupy Dąbek. Na uczestników czekały jeszcze dmuchane zamki i basen z kolorowymi piłkami. Podczas festynu dzieci miały możliwość oglądania pokazów strażackich, policyjnych oraz tresury psów, a jeśli komuś zrobiło się gorąco, mógł skorzystać z prysznica strażackiego węża.

Organizatorzy zadbali także o napoje i słodycze, a Pani Stanisława Tamborska dbała przez cały czas o to, aby żadnemu dziecku ich nie zbrakło. Dzieci miały możliwość gry w piłkę nożną, ćwiczeń na siłowni, jednym słowem zabawa wyśmienita. Festyn zakończył się wspólnym rodzinnym grillem, przy którym czuwał pan Tomasz Buczyński, częstując wszystkich pysznymi kiełbaskami. Festyn przebiegł w radosnej, sympatycznej i prawdziwie rodzinnej atmosferze, a wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni do swoich domów.

Pragnę złożyć podziękowania za pomoc w przygotowaniu tak udanego, kolejnego festynu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i życzę udanych, pełnych słońca wakacji i do zobaczenia za rok.

materiał: Jolanta Tadych - Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 8 / red.

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)