Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2018

Festyn rodzinny w żłobku Słoneczko

fot. powierzone

fot. powierzone

Motywem przewodnim tegorocznego festynu rodzinnego była Dżungla! Od samego rana poza piękną słoneczną pogodą dopisywał nam dobry humor.

Przepiękne, pracochłonne dekoracje pozwoliły dzieciom wczuć się w tegoroczny klimat. Na naszych podopiecznych czekało mnóstwo atrakcji. Główną z nich był dmuchany zamek, który sprawił dzieciom wiele radości. Najmłodsi z pomocą opiekunów zaprezentowały krótki program artystyczny. Pragnę podkreślić, że jesteśmy niezmiernie dumne z naszych maluszków podziwiając ich za odwagę i uczestnictwo!

Kochane dzieci, mamy nadzieję, że uśmiech będzie Wam towarzyszył przez okrągły rok tak jak w ten wyjątkowy dla Was dzień. Miejmy nadzieję, że oglądając zdjęcia za kilka lat będziecie z dumą wspominać wasze uczestnictwo w żłobku "Słoneczko".

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 20

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)