Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
02 czerwca 2018

Festyn rodzinny w żłobku Słoneczko

fot. powierzone

fot. powierzone

Motywem przewodnim tegorocznego festynu rodzinnego była Dżungla! Od samego rana poza piękną słoneczną pogodą dopisywał nam dobry humor.

Przepiękne, pracochłonne dekoracje pozwoliły dzieciom wczuć się w tegoroczny klimat. Na naszych podopiecznych czekało mnóstwo atrakcji. Główną z nich był dmuchany zamek, który sprawił dzieciom wiele radości. Najmłodsi z pomocą opiekunów zaprezentowały krótki program artystyczny. Pragnę podkreślić, że jesteśmy niezmiernie dumne z naszych maluszków podziwiając ich za odwagę i uczestnictwo!

Kochane dzieci, mamy nadzieję, że uśmiech będzie Wam towarzyszył przez okrągły rok tak jak w ten wyjątkowy dla Was dzień. Miejmy nadzieję, że oglądając zdjęcia za kilka lat będziecie z dumą wspominać wasze uczestnictwo w żłobku "Słoneczko".

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 20

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)