Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2019

Ferie zimowe w „Słoneczku”. Zajęcia były bardzo ciekawe

fot. pow

fot. pow

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przedszkolaków postarałyśmy się, aby w naszym# przedszkolu okres ferii był dla dzieci mile spędzonym czasem, wypełnionym atrakcyjnymi zadaniami.

Grupy: „Biedronki” i „Promyki”  miały okazję uczestniczyć w zajęciach piłkarskich, zorganizowanych w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Promując zdrowy styl życia zaplanowałyśmy również  wyjście do Rebel Cross Sport, gdzie przedszkolaki pod okiem trenera aktywnie uczestniczyły w treningu. Dodatkowo zrealizowałyśmy program innowacji pedagogicznej pt. „Eksperymenty”, którego głównym założeniem było rozbudzanie pasji badawczej dzieci, rozwijanie sfery poznawczej, intelektualnej i emocjonalnej. Przedszkolaki prowadziły różne eksperymenty z wodą, powietrzem, ogniem i magnesem. Samodzielne wykonywanie doświadczeń dostarczyło przedszkolakom wiele radości i sprzyjało kreatywności myślenia. Dodatkowo w grupie „Promyczki” odbyły się zajęcia z Dogoterapii, które wywołały ogromne zadowolenie dzieci. Natomiast „Biedronki” przeprowadziły zajęcia kulinarne,  podczas  których z pomocą nauczyciela piekły babeczki. Na zakończenie  ferii obie grupy wybrały się do NAKIELSKIEGO KINA na bajkę pt. „Królowa Śniegu – po drugiej stronie lustra”. Mamy nadzieję, że czas ferii spędzony w przedszkolu na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Materiał: Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)