Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2019

Ferie zimowe w „Słoneczku”. Zajęcia były bardzo ciekawe

fot. pow

fot. pow

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przedszkolaków postarałyśmy się, aby w naszym# przedszkolu okres ferii był dla dzieci mile spędzonym czasem, wypełnionym atrakcyjnymi zadaniami.

Grupy: „Biedronki” i „Promyki”  miały okazję uczestniczyć w zajęciach piłkarskich, zorganizowanych w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Promując zdrowy styl życia zaplanowałyśmy również  wyjście do Rebel Cross Sport, gdzie przedszkolaki pod okiem trenera aktywnie uczestniczyły w treningu. Dodatkowo zrealizowałyśmy program innowacji pedagogicznej pt. „Eksperymenty”, którego głównym założeniem było rozbudzanie pasji badawczej dzieci, rozwijanie sfery poznawczej, intelektualnej i emocjonalnej. Przedszkolaki prowadziły różne eksperymenty z wodą, powietrzem, ogniem i magnesem. Samodzielne wykonywanie doświadczeń dostarczyło przedszkolakom wiele radości i sprzyjało kreatywności myślenia. Dodatkowo w grupie „Promyczki” odbyły się zajęcia z Dogoterapii, które wywołały ogromne zadowolenie dzieci. Natomiast „Biedronki” przeprowadziły zajęcia kulinarne,  podczas  których z pomocą nauczyciela piekły babeczki. Na zakończenie  ferii obie grupy wybrały się do NAKIELSKIEGO KINA na bajkę pt. „Królowa Śniegu – po drugiej stronie lustra”. Mamy nadzieję, że czas ferii spędzony w przedszkolu na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Materiał: Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kanapa
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Botox
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Meble kuchenne
Metkownice
od 179PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)