Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

10 września 2020

Fantastyczny weekend dla piłkarzy SF Junior Nakło. Osiem wygranych i remis

Poprzedni weekend był fantastyczny dla# piłkarzy SF JUNIOR NAKŁO

Wszystkie nasze drużyny od najstarszych do najmłodszych grały swoje mecze. Wygraliśmy wszystkie spotkania, a w jednym pojedynku zaliczamy remis.

SF Junior Nakło I 2012 - SF Junior II 2013
0:2 (tej porażki nie bierzemy do statystyk)

8 wygranych i 1 remis!

Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!
W wielu z tych meczy mogliśmy strzelić o wiele więcej bramek. Aż ciężko pisać o braku skuteczności, ale mogło być jeszcze lepiej.

Dla Żaków były to pierwsze mecze ligowe. Młodzicy rozegrali wcześniej jeden mecz i wygrali w nim 10:0 z Pogonią Mogilno i aktualna forma wskazuje na to, że będą walczyć o awans do Ligi Wojewódzkiej. Trampkarze mają za sobą mecze z Szubinianka Szubin - wygrana 5:1, Piast Kołodziejow 4:4, Unia Janikowo - 4:7 porażka, Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1 wygrana. Ta drużyna również włączy się o awans do wyższej ligi.

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.