Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2023

Eleganckie i praktyczne – sztućce w walizce dla każdego

Kompletny zestaw sztućców, w skład którego wchodzą łyżki, widelce, noże, widelczyki do tortu i wiele innych elementów to coś, czego# potrzebuje każda jadalnia. Bez sztućców w zestawie, pasujących do zastawy stołowej, praktycznych, wytrzymałych, o ładnym designie, kuchnia nie będzie kompletna. Postaw na sztućce w walizce od Gerlach, a zyskasz wszystko to, czego potrzebujesz dla rodziny oraz na wypadek wizyty większej ilości gości. A może potrzebujesz eleganckiego kompletu na prezent? Sztućce w walizce nadają się do tego idealnie. Poznaj ich zalety!

Sztućce w walizce – do domu i na prezent

Efektowne sztućce w walizce, dostępne w ofercie Gerlach.pl, to wspaniała propozycja na upominek z wyjątkowej okazji. Być może wybierasz się na wesele i zastanawiasz, jaki prezent ofiarować na nową drogę życia? Ważna rocznica, wymagająca odpowiedniego prezentu? Urodziny kogoś bliskiego? Zestaw sztućców ucieszy każdego! 
Niejedna osoba z chęcią wymieni stare, zdekompletowane sztućce na nowe, eleganckie i praktyczne sztućce od Gerlach. Tym bardziej, że do wyboru są różne modele: minimalistyczne, nowoczesne, retro. Kupujesz komplet dla kogoś, kto ceni wysmakowany minimalizm i nowoczesną elegancję? A może dla kogoś, kto woli klimat glamour, połysk i zdobienia? Znajdą się propozycje dla każdej z tych osób. 
Dodatkiem jest jeszcze piękne, efektowne i praktyczne opakowanie. Nie można zapomnieć o estetycznej walizce lub drewnianej skrzyni, w której jest miejsce dla całego, niemałego kompletu sztućców. Ten oryginalny sposób wyeksponowania sztućców i zapewnienia im odpowiedniego miejsca do przechowywania jest naprawdę wyjątkowy, idealnie pasuje, żeby taki właśnie zestaw podarować komuś w prezencie.
 Jeżeli cenisz piękne i trwałe rzeczy w swoim domu, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić sztućce w walizce na własny użytek.

Sztućce w walizce od Gerlach – jakie są ich zalety?

Sztućce w walizce z Gerlach.pl zachwycają pięknym designem. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję i można myć je w zmywarce. Każdy zestaw w walizce zawiera aż 68 elementów. W skład walizki wchodzą:

 • noże obiadowe;
 • widelce obiadowe;
 • łyżki obiadowe;
 • łyżeczki do herbaty;
 • widelczyki do ciasta;
 • łyżka do sałaty;
 • widelec półmiskowy;
 • łyżka do sosu;
 • łyżka wazowa;
 • łyżeczka do cukru;
 • łopatka do tortu.

Piękne sztućce prezentują się na stole elegancko i efektownie, szczególnie jako dodatek do stylowej porcelanowej zastawy. Zastawy od Gerlach wykonane z Royal Ivory Porcelain w kolorze kości słoniowej mogą stworzyć ze sztućcami wspaniały duet.

Dlaczego warto mieć sztućce w walizce od Gerlach?

Dzięki zakupowi tego wyjątkowego kompletu w eleganckiej walizce, zyskujesz wszystko to, co będzie Ci potrzebne w Twojej kuchni przez długie lata. Odporność i wytrzymałość sztućców, ich wyjątkowy design, piękny połysk – wszystko to stanowi o wysokiej jakości. Sztućce w walizce są ciekawą propozycją w ofercie Gerlach.pl, dla Ciebie lub kogoś, komu chcesz podarować coś wyjątkowego. 
Sprawdź nas: Sztućce w walizce - gerlach.pl i skuś się również na inne elementy wyposażenia kuchni.

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)