Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
23 marca 2018

Ekstremalna droga krzyżowa

Jedna z nakielskich parafii włącza się w akcję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Zapisy do 18 marca w parafii p.w. Świętego Wawrzyńca w Nakle nad Notecią. Koszt 15 zł - (ubezpieczenie + powrót autokarami). Należy podać nr PESEL. W tym roku idziemy nocą do osoby, która w nocy przeżywała dramat życia - idziemy do miejsca, które rozpoczęło drogę krzyżową bł. ks. Jerzego Popiełuszko, czyli do kościoła Polskich braci Męczenników.

Zapraszamy.

materiał: ks. Wojciech Ciołek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)