Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Dzień zwierząt w Reksio. Do przedszkola dzieci przyniosły swoje pupile

fot.powierzone

fot.powierzone

W ostatnim czasie dzieci z Przedszkola REKSIO obchodziły Dzień Zwierząt.# Miało to na celu uświadomienie przedszkolakom, że zwierzęta, które z nami mieszkają i żyją obok nas, również mają swoje prawa.

Dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt oraz wiadomości dotyczące opieki nad nimi. Została także zwrócona uwaga, że zwierzęta czują jak ludzie i nie są zabawką, którą można wyrzucić. Wszystkie przedszkolaki słuchały wierszy, rozwiązywały zagadki, śpiewały i tańczyły do piosenek o tematyce związanej ze zwierzętami.

Natomiast największą atrakcją tego dnia były zwierzęta przyniesione przez dzieci i ich rodziców do przedszkola. W związku z tym nie zabrakło: królika, chomika, papug, jaszczurek czy też szynszyla . Wszyscy przyglądali się im z wielkim zainteresowaniem i otaczali ich troską.

Autor: B. Wajer, Przedszkole Reksio

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)