Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2019

Dzień smerfa w żłobku Słoneczko! Było smerfnie i niebiesko

fot. pow

fot. pow

"Hej dzieci jeśli chcecie... zobaczyć smerfów las..." Chyba wszyscy pamiętamy tę piosenkę ?!

Niebieskie małe ludziki w białych czapkach zamieszkujące siedmiomilowy las doczekały się święta w naszej grupie.

Tego dnia wszystko było smerfne i niebieskie. Panie przygotowały piękną   scenerię wprowadzającą dzieci w świat  bajki, później zaprosiliśmy naszych maluszków na mini teatrzyk w wykonaniu opiekunów. Wejście było możliwe dzięki smerfnym biletom. Dzieci poznały głównych bohaterów bajki, bo kto by nie chciał znać Smerfa Ważniaka, Ciamajdy, Śpiocha, Papy Smerfa czy Gargamela, który zamiast strachu wywołał dzisiaj mnóstwo śmiechu i radości. Dziewczynkom najbardziej spodobała się postać pięknej Smerfetki.

Po wysłuchaniu smerfnych utworów i tańcach przyszedł czas na drugie śniadanko. Smerf kucharz przyrządził dziś dla nas pyszną niebieską galaretkę, prędzej jednak nasze maluszki musiały uzbierać smerfo-jagód  :)

Bardzo miło minął nam dzisiejszy dzień. I mamy nadzieję że bajka o smerfach przetrwa jeszcze parę ładnych pokoleń.

materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 24 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)