Dziś mamy 22 września 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

31 maja 2019

Dzień pełen smutku. Nadnoteckie Sokoły pożegnały brata-moto

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 29 maja pożegnaliśmy naszego brata-moto # Lesława Janeczko.

Otrzymaliśmy takie oto podziękowania od Ania Janeczko - córki Lesława: "Witam Panie Grzegorzu, W imieniu rodziny i własnym chciałabym podziękować za to, że dziś grupa motocyklistów zagościła na taty pogrzebie. Chciałabym także podziękować za wypady, na które zabrał mnie tata i które zawsze pozostaną w mojej pamięci. Pozdrawiam"

Ja chcę podziękować bardzo wszystkim motocyklistkom za udział w ostatniej drodze naszego przyjaciela Lesława. Przybyłym przedstawicielom grup motocyklowych: Bractwo HD, Motoorły Szubin, KMT Łobżenica, Husaria Piła, G.Sz.M. Szczecinek, Pantera Barbara z Luis Jarosław oczywiście Nadnoteckim Sokołom i wszystkim niezrzeszonym motocyklistom również. Żegnaj Lesio !

materiał: Grzegorz Trudziński 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 22 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)