Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

31 maja 2019

Dzień pełen smutku. Nadnoteckie Sokoły pożegnały brata-moto

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 29 maja pożegnaliśmy naszego brata-moto # Lesława Janeczko.

Otrzymaliśmy takie oto podziękowania od Ania Janeczko - córki Lesława: "Witam Panie Grzegorzu, W imieniu rodziny i własnym chciałabym podziękować za to, że dziś grupa motocyklistów zagościła na taty pogrzebie. Chciałabym także podziękować za wypady, na które zabrał mnie tata i które zawsze pozostaną w mojej pamięci. Pozdrawiam"

Ja chcę podziękować bardzo wszystkim motocyklistkom za udział w ostatniej drodze naszego przyjaciela Lesława. Przybyłym przedstawicielom grup motocyklowych: Bractwo HD, Motoorły Szubin, KMT Łobżenica, Husaria Piła, G.Sz.M. Szczecinek, Pantera Barbara z Luis Jarosław oczywiście Nadnoteckim Sokołom i wszystkim niezrzeszonym motocyklistom również. Żegnaj Lesio !

materiał: Grzegorz Trudziński 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 22 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)