Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

07 listopada 2018

Dzień patrona. Ślubowanie klas pierwszych

fot. Samorząd Uczniowski ZSP Samostrzel

fot. Samorząd Uczniowski ZSP Samostrzel

31 października Samorząd Uczniowski ZSP w Samostrzelu zorganizował obchody Dnia Patrona # szkoły, połączony z oficjalnym włączeniem klas pierwszych do społeczności uczniowskiej.

Przed akademią członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli wiązankę (przygotowaną własnoręcznie przez uczniów Technikum Architektury Krajobrazu) oraz znicz pod pomnikiem patrona.

Po uroczystym ślubowaniu przewodniczących klas pierwszych przy sztandarze szkoły obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy prezentacji na temat życia i działalności Wincentego Witosa, na podstawie której przedstawiciele wszystkich klas odpowiedzieli na serię pytań w quizie o patronie.Wszyscy wykazali się stuprocentową wiedzą.

Następnie reprezentanci pierwszych klas przedstawili wylosowane i spontanicznie wyreżyserowane scenki z życia szkoły. Ostatnim etapem zmagań były konkurencje zręcznościowe. Pierwszoklasiści musieli wykazać się takimi umiejętnościami na czas, jak spakowanie plecaka, ubranie stroju roboczego, czy narysowanie najładniejszego kota.

Korzystając z uroczystej okazji pani wicedyrektor Ewa Makowska wręczyła Michałowi Sołdanowi, uczniowi klasy IV TR dyplom za zajęcie II miejsca w VIII Regionalnym Konkursie Orki w Bielicach dla młodzieży szkół rolniczych w kategorii Pług 3 – skibowy tradycyjny.

materiał: Samorząd Uczniowski ZSP Samostrzel 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  absolwent, w dniu 07-11-2018 18:41:58 napisał:

  szkoda, bo ledwo ciągną

  odpowiedz

  • 1 (1)

  fajno jest, w dniu 07-11-2018 22:14:27 napisał:

  To jest magia! Dzisiaj 7 listopada, a tu relacja z "31 listopada", pomimo, iż listopad ma 30 dni. Ale jazda!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Szafy przesuwne
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Narożniki
Jadalnia / pokój dzienny
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)