Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 lutego 2019

Dzień otwarty. Żegluga na spotkaniu w WSB

fot.pow

fot.pow

Uczniowie II Technikum kształcącego w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali# skorzystali z zaproszenia Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu Wydziału Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy.

Młodzież uczestniczyła w warsztatach:

1. z Kołem Logistycznym „NKL Pro&Log”. Zajęcia prowadził między innymi absolwent, a teraz student WSB, II Technikum kształcącego w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali, Pan Kacper Wencel.

2. „Obsługa logistyczna klienta” prowadzone przez Panią mgr Magdaleną Niżnik.

3. „CV i job interview - rozmowa rekrutacyjna po angielsku” prowadzone przez mgr. Magdalenę Zaliszewską.

Miłym zaskoczeniem było spotkanie naszych absolwentów, studentów WSB w Bydgoszczy. Dziękujemy szczególnie Kacprowi, który poświecił naszym uczniom swój czas i podzielił się doświadczeniem.

Interesujące zajęcia promują przedsiębiorczą postawę oraz ułatwiają wybór kierunku studiów i ścieżki rozwoju zawodowego.

Liczymy na dalszą współpracę już nie tylko z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu, ale też z Wyższą Szkołą Bankową w Bydgoszczy.

materaił: Michał Swoboda

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa hal
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)