Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

Dzień Zdrowego Jedzenia. Promowanie prawidłowego odżywiania wśród dzieci

fot. A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

fot. A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

W listopadzie obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i # Gotowania.

Celem tego święta jest promowanie zdrowego jedzenia wśród najmłodszych i informowanie o konsekwencjach złej diety. Z tej okazji dzieci z grupy Biedronki z nakielskiego „Słoneczka” 14 listopada świętowały Dzień Zdrowego Jedzenia.

Podczas zajęć przedszkolaki poznały zasady zdrowego odżywiania, dowiedziały się o konieczności jedzenia warzyw i owoców oraz zapoznały się z najnowszą piramidą żywienia. Na koniec dzieci przygotowały bardzo smaczną sałatkę owocową.

materiał: A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)