Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
04 października 2017

Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki spędziły go wesoło i radośnie

fot. pow.

fot. pow.

2 października przedszkolaki z nakielskiego przedszkola "Donald" świętowały Dzień Uśmiechu.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W Przedszkolu „Donald” staramy się aby każdy dzień sprawiał nam radość i był powodem do uśmiechu, ale tego dnia o uśmiechu rozmawialiśmy w szczególny sposób.

Otóż 2 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Nauczycielki przekazały dzieciom ciekawostki o międzynarodowym odznaczeniu jakim jest Order Uśmiechu. Tego dnia mieliśmy świetne humory i uśmiechy od ucha do ucha. Nawet po zjedzeniu plasterka cytryny zachowaliśmy piękne uśmiechy. Na koniec dnia dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami, które wcześniej przyozdobiły wesołymi minkami.

materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)