Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
04 października 2017

Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki spędziły go wesoło i radośnie

fot. pow.

fot. pow.

2 października przedszkolaki z nakielskiego przedszkola "Donald" świętowały Dzień Uśmiechu.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W Przedszkolu „Donald” staramy się aby każdy dzień sprawiał nam radość i był powodem do uśmiechu, ale tego dnia o uśmiechu rozmawialiśmy w szczególny sposób.

Otóż 2 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Nauczycielki przekazały dzieciom ciekawostki o międzynarodowym odznaczeniu jakim jest Order Uśmiechu. Tego dnia mieliśmy świetne humory i uśmiechy od ucha do ucha. Nawet po zjedzeniu plasterka cytryny zachowaliśmy piękne uśmiechy. Na koniec dnia dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami, które wcześniej przyozdobiły wesołymi minkami.

materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)