Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
04 października 2017

Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki spędziły go wesoło i radośnie

fot. pow.

fot. pow.

2 października przedszkolaki z nakielskiego przedszkola "Donald" świętowały Dzień Uśmiechu.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W Przedszkolu „Donald” staramy się aby każdy dzień sprawiał nam radość i był powodem do uśmiechu, ale tego dnia o uśmiechu rozmawialiśmy w szczególny sposób.

Otóż 2 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Nauczycielki przekazały dzieciom ciekawostki o międzynarodowym odznaczeniu jakim jest Order Uśmiechu. Tego dnia mieliśmy świetne humory i uśmiechy od ucha do ucha. Nawet po zjedzeniu plasterka cytryny zachowaliśmy piękne uśmiechy. Na koniec dnia dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami, które wcześniej przyozdobiły wesołymi minkami.

materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)