Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
04 października 2017

Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki spędziły go wesoło i radośnie

fot. pow.

fot. pow.

2 października przedszkolaki z nakielskiego przedszkola "Donald" świętowały Dzień Uśmiechu.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W Przedszkolu „Donald” staramy się aby każdy dzień sprawiał nam radość i był powodem do uśmiechu, ale tego dnia o uśmiechu rozmawialiśmy w szczególny sposób.

Otóż 2 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Nauczycielki przekazały dzieciom ciekawostki o międzynarodowym odznaczeniu jakim jest Order Uśmiechu. Tego dnia mieliśmy świetne humory i uśmiechy od ucha do ucha. Nawet po zjedzeniu plasterka cytryny zachowaliśmy piękne uśmiechy. Na koniec dnia dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami, które wcześniej przyozdobiły wesołymi minkami.

materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)