Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 października 2019

Dzień Śliwki w „Wesołej Piątce”. Nie zabrakło śliwkowych przysmaków

Wtorkowe popołudnie przedszkolaki ze swymi rodzicami spędziły w przystrojonym fioletowymi ozdobami przedszkolnym ogrodzie.

Dzieci oraz ich bliscy brali udział w zabawach matematycznych, ruchowych i tanecznych. Uwieńczeniem śliwkowych zmagań było wykonanie pracy plastycznej pt. „Śliwki z Matematycznej Planety”.  Na koniec odbyła się degustacja śliwkowych przysmaków przygotowanych przez rodziców, za które serdecznie dziękujemy!


materiał: Przedszkole "Wesoła Piątka"

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    kkk, w dniu 17-10-2019 15:26:15 napisał:

    Wszędzie w przedszkolach i szkołach tylko przysmaki a efekty widać na ulicach.Nauczyciele nic z tego nie rozumieją zresztą po nich też to widać więc nie można od nich więcej oczekiwać.Rodzice buntujcie się bo będzie za późno.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Elewacje
Odchudzanie
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zabieg parafinowy
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)