Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

Dzień Seniora w Przedszkolu Katolickim. Było smacznie i kolorowo

fot. A. Bartosik/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. A. Bartosik/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Choć w kalendarzu znajdują się co najmniej trzy daty, które mogą być # okazją do świętowania „Dnia Seniora”, to grupa „Jagódki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Nakle zaprosiła swoje Babcie w czwartek 14 listopada, na „I Dzień Seniora w Przedszkolu”.

Z tej okazji „Jagódki” wraz z zaproszonymi gośćmi piekły pyszne rogaliki z przepisu „Babci Dziuni” oraz „ Prababci Kacperka”.

Po wspólnym pieczeniu na seniorki czekała w sali kawa oraz degustacja upieczonych rogalików. Na zakończenie w podziękowaniu za przybycie „Jagódki” wręczyły zaproszonym gościom kwiatka.

materiał: mgr A. Bartosik/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)